‘آنها گرفته اند باید بیشتر مراقبت’: ایتالیایی باشگاه تورینو جرقه نژاد پرستی ردیف با عکس از بازیکن زانو قبل از سفید هم تیمی

سری یک طرف تورینو را دریافت کرده اند یک اشتباه پاسخ در رسانه های اجتماعی پس از ارسال یک عکس از ایتالیا مهاجم Andrea Belotti ایستاده بیش از نیکولاس Nkoulou در حالی که کامرون مدافع در زمان زانو به عنوان بخشی از یک هدف جشن.

Nkoulou تکرار حرکت ساخته شده توسط بسیاری از بازیکنان فوتبال در طول زمان موج سیاه زندگی توجه به اعتراضات پس از باز کردن نمره برای میزبان تورینو برابر پارما در شنبه مصرف نمادین زانو بعد از جشن با هم تیمی های خود از جمله Belotti.

ادامه مطلب: 10-1! باشگاه روستوف کوبید با گذشت PFC سوچی پس از کل تیم مجبور به قرنطینه میان COVID-19 شیوع (تصویری)

به عنوان دیگر بازیکنان تورینو بازگشت به خود را نیمه Belotti سهوا ایستاده بود بیش از Nkoulou در حالی که او به زانو در انتظار او ایستاده قبل از آغوش او دوباره.

تورینو پشتیبانی با مشخصات بالا کمپین با ارسال عکس از Nkoulou زانو به تنهایی و جفت بغل کردن برای خود را پس از تقریبا 275,000 در Instagram, اما به خود جلب کرد, انتقاد خود را مسلما کمتر نیز توصیه انتخاب تصویر در توییتر همراه با سیاه و سفید زندگی می کند توجه به برچسب.

“پاره بین چگونه به صراحت نژادپرستانه شما باید برای ارسال این هدف و چه به طور ضمنی نژادپرستانه شما باید برای ارسال این حادثه” پاسخ یک unimpressed تحلیلگر فوتبال در حالی که یکی از طرفداران بستری بودند “واقعا در تلاش برای بررسی” خود “مفاهیم preconceived” پس از rewatching جشن.

Nkolou اعلان مجدد عکس در Instagram داستان بدون نظر در یک حرکت است که به نظر می رسد نشان می دهد او حمایت و همبستگی این عکس می توانست به معنای نشان دادن است.

پیشتر در ماه, با تجربه بین المللی اعلان مجدد یک عکس نشان دادن این باشگاه و تیم ملی در نظر گرفتن زانو با هم در یک زمین برای یک شات گروه قبل از فصل از سر در ایتالیا با عنوان: “در برابر نژاد پرستی. هر جا.”

وقتی پرسیده شد که در مورد حرکت او گفت که او تا به حال شده فکر کردن در مورد جورج فلوید که مرگ در دست خشونت پلیس در آمریکا موجب خشم عمومی.

“جشن?” خواسته Nkolou.

“زمانی که من گل من بلافاصله فکر من برادر فلوید که برای من مهم است.”

ایتالیا آمده است تحت بررسی برای حوادث متعدد نژادی و سوء استفاده در استادیوم های این فصل و همچنین به عنوان یک بد تصور روزنامه مبارزات انتخاباتی استفاده می شود که آثار هنری از پستانداران و تیتر “جمعه سیاه” در کنار عکس ها از فوتبالیست در یک حرکت است که تا به حال در نظر گرفته شده به عنوان یک حرکت علیه نژاد پرستی.

ناظری گفت: تورینو رسانه ای تیم “شده اند باید بیشتر مراقب باشید” در حالی که دیگری اشاره کرد: “من نمی قرار دادن ‘دستور’ فراتر از [تورینو] به عنوان این است که ایتالیا پس از همه, اما من واقعا فکر می کنم این فقط حماقت است.”

Belotti پس از آن از دست رفته یک پنالتی به پارما آمار بازگشت به کسب 1-1 قرعه کشی که برگ تورینو تنها سه امتیاز بالاتر از منطقه سقوط.

“ما شروع به بازی خوب” گفت: Nkolou ساخته شده است که تقریبا 100 حضور برای این باشگاه پس از امضای قرارداد در سال 2017.

“با عرض پوزش به دلیل آن را یک بازی است که ما می تواند به دست آورد اما آن باقی مانده است یک نکته مهم است.”

همچنین در rt.com ‘آن را در نظر یک فرم از احترام’: اینتر میلان ultras بگویید Lukaku میمون شعارهای “نه به نژاد پرستی’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de