‘آنها گفت: من عکس ها نامناسب و آمریکا سابق, والیبال, بازیکن تبدیل مدل Kayla سیمونز در تظاهرات نیمه برهنه, جرقه بزند

آمریکا سابق, والیبال, بازیکن و محبوب Instagram مدل Kayla سیمونز نشان داده است او را در معرض انتقاد شدید از مدیران در ورزشی حرفه ای برای ارسال و آشکار تصاویر آنلاین.

سیمونز بود متولد در یک خانواده ورزشی; پدرش بازی بیس بال در دانشگاه فلوریدا و او را بزرگ و پدر بزرگ تن به تن برای پیتسبورگ دزدان دریایی است.

بیشتر بخوانید: به طور متوسط شما نمی دروازه بان: دیدار با Mikayla Demaiter های جهان را پرطرفدارترین بازیکن هاکی’ (عکس)

ورزشکار نیز از خواب موفق ورزش حرفه ای شدن تیم والیبال کاپیتان در مارشال دانشگاه و با هدایت او تیم ملی به چهار منطقه عنوان.

اما خیره کننده دستاوردهای ورزشی او را متوقف نمی کند از برخورد با مدیران خواست که او را به حذف او Instagram صفحه با توجه به ماهیت عکس او ارسال.

25 ساله که جابجا ورزش برای مدل سازی گفت کالج تجربه به او آموخته “برخی از درس های ارزشمند” هنگامی که او تنبیه شد برای به اشتراک گذاری خسیسانه چادری تصاویر.

کالج دو و میدانی بود و یک تجربه بزرگ برای من بود, اما آن را نیز به من آموخت برخی از درس های ارزشمند,” سیمونز گفت.

من گفتند مدیران مدرسه که تصاویر من پست نامناسب هستند چون بدن من; من حتی خواسته به پاک از بین بردن my Instagram در یک نقطه. من پاره شده چرا که من احساس من می توانم در آغوش من و ورزش من دوست دارم. من از سال آموخته است که شما نمی توانید اجازه دهید افراد دیگر را تحت تاثیر قرار چگونه شما در مورد خودتان احساس” او ادامه داد.

قبل از والیبال, موفقیت, Kayla شد رقابتی تشویق کننده به مدت پنج سال و حتی موفق به کسب سه قهرمانی.

او بعد از کشف یک شور و شوق برای مدل سازی تبدیل شدن به یک Instagram ستاره و racking تا حدود 435,000 پیروان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de