‘آنها پرداخت می شود ممکن است راننده’: نروژی بازان متهم روسیه رقیب برنده شدن در مسابقه با کمک اتومبیل برفی

نروژی صلیب کشور اسکی ستاره Simen Hegstad Krüger و امیل Hockeyallsvenskan را متهم به رقیب روسی الکساندر Bolshunov ناعادلانه بازی ادعا او برنده آخرین مسابقه ماراتن در اسکی تور 2020 با کمک یک اتومبیل برفی.

نروژی ها که موفق به پیروزی در پنج مسابقه پیشنهاد کرد که Bolshunov می تواند سود از موقعیت اتومبیل برفی که به دنبال او در طول مسابقه حفاظت از او را از طرف باد.

بیشتر بخوانید: روسیه اسکی ستاره الکساندر Bolshunov می شود چهره جدید نروژی زمستان تجهیزات ورزشی غول Swix

آنها همچنین تاکید کرد که این خودرو شد که در گرفتن تصاویر از رهبر ایجاد شده کمتر مقاومت هوا برای Bolshunov کمک به او را به پایان برساند برای اولین بار در 34km (21.1 کیلومتر) شروع به جرم نژاد برگزار شد طوفانی آب و هوا شرایط.

روروک مخصوص بچه ها بود و گاهی اوقات کمی بیش از حد نزدیک به Bolshunov. وجود افتضاح بود طرف باد. اگر روروک مخصوص بچه ها مناسب است در کنار آن خوب نیست” گفت: Krüger.

این مهم است که کسانی که سوار روروک مخصوص بچه ها می دانند که در آن باد می آید و می دانیم که روروک مخصوص بچه ها طول می کشد بسیاری از, باد بیش از یک اسکی باز. روروک مخصوص بچه ها راننده باید بدانید که در آن برای سوار شدن بدون تاثیر نتیجه,” او اضافه شده است.

Hockeyallsvenskan که سوم به پایان رسید در این مسابقه درست پشت Bolshunov و یوهانس Hosflot Klaebo پیشنهاد کرد که تیم روسیه می تواند رشوه راننده برای اطمینان از تسلط خود اسکی باز.

روس ها پرداخت می شود ممکن است روروک مخصوص بچه ها راننده. آنها معتقدند ما باید پرداخت Simen Hegstad Krüger به دام Bolshunov. بنابراین در حال حاضر من گمان می کنم که روسیه خریداری کرده است و پرداخت روروک مخصوص بچه ها, راننده,” Hockeyallsvenskan گفت.

Bolshunov که در حال حاضر اصلی مورد علاقه به ادعای یک پیروزی به طور کلی در اسکی تور 2020, برنده مسابقه با وجود شکستن خود را به اسکی قطب پس از سقوط بر روی یک اسکی آهنگ. هم تیمی اش دنیس Spitsov به او خود را قطب کمک Bolshunov برای جشن به خوبی سزاوار برنده شدن.

همچنین در rt.com فکر بیاتلون بود خسته کننده است ؟ دیدار Dorothea Wierer – ایتالیایی ستاره ارسال طرفداران وحشی در سال 2020 قهرمانی جهان (عکس)

من به یاد داشته باشید زمانی که من به دنبال روروک مخصوص بچه ها,” Bolshunov گفت: در پاسخ به اتهامات از نروژی اسکی بازان. “وجود دارد مقدار زیادی از باد و دید ضعیف. من تا به حال هیچ چیزی برای انجام با روروک مخصوص بچه ها و فکر نمی کنم من تا به حال هر یک از آن بهره مند شوند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de