‘آنها نفرت امریکا’: پل معترضان کسب تمسخر برای تخریب رئیس جمهور گرانت و ملی سرود ترانه سرا مجسمه

آخرین مجسمه به سرنگون توسط پل معترضان هستند که از Ulysses S. Grant که منجر شمالی اتحادیه سربازان در جنگ های داخلی و فرانسیس اسکات کلید حقگو پشت ‘The Star Spangled Banner,’ گیج کننده و outraging بسیاری از.

صدها نفر نشان داد تا به پاره کردن مجسمه ها در سان فرانسیسکو پارک گلدن گیت در Juneteenth یک جشن پایان برده داری در ایالات متحده است.

این مجسمه نیز تخریب با اسپری رنگ با عبارات مانند “برده صاحب” نوشته شده بر روی آنها.

در حالی که هدف قرار دادن مجسمه تبدیل به یک اتفاق معمول در سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در سراسر کشور بسیاری در رسانه های اجتماعی مورد سوال منطق در هدف قرار دادن گذشته رئیس جمهور گرانت که رهبری اتحادیه ارتش در طول جنگ های داخلی و کمک به پایان دادن به برده داری و کلیدی در کشور سرود ملی.

همچنین در rt.com ‘رسوایی به کشور ما!’ مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار دستگیری فعالان مدنی و سرنگونی و رایت مجسمه مؤتلفه ژنرال آلبرت پایک در DC (تصویری)

بسیاری از عقب نشینی در برابر مردم خواستار اعطای برده صاحب اشاره به این که به طور کلی آزاد خود را تنها برده قبل از جنگ بود و کلام در آوردن پایان دادن به برده داری در ایالات متحده است.

“او یک برده صاحب’ که در او استعداد برده متنفر ایده و آزاد او در عرض یک سال است. سپس برنده این جنگ تحت پیگرد قانونی قرار KKK و منصوب آمریکایی های آفریقایی تبار به نقش برجسته در دولت”توییتی مت Whitlock.

“Pres. اعطای بود به معنای واقعی کلمه مخالف مؤتلفه شورشی. این نشان می دهد که این اوباش تخریب مجسمه صفر به علت برابری نژادی” سناتور. مارکو روبیو (R-FL) اضافه شده است.

“این فقط گنگ در حال حاضر” یک کاربر دیگر توییتی در واکنش به اخبار.

علاوه بر آزادی خود را تنها برده قبل از جنگ داخلی اعطای بزرگترین گناه شناخته هنگامی که آن را می آید به برده داری بود ازدواج به یک برده-داشتن خانواده است. این دو واقعیت بودند به اندازه کافی برای لیبرال ها حاضر به دفاع از خود مجسمه بودن مخدوش و پاره پاره کردن.

“من تعجب می کنم اگر همه شما تا کنون فکر چگونه آن را برای تلفن های موبایل به افرادی که با مته سوراخ کردن و تحمل فشار از نژادپرستی وقتی به شما می گویند کسی که متعلق به یک انسان دیگر بود یک مرد از'” خبرنگار ایدا Bae چاه توییتی.

کلید مجسمه حال خراب باعث خشم در برابر اعطای — با وجود کلید در واقع داشتن چند بردگان — با برخی از رسانه ها و صاحب نظران و حتی ادعا معترضان در پشت اعمال “نفرت از آمریکا است.”

“آنها نفرت امریکا—همه آن را. و آن را تنها بدتر خواهد شد تحت بایدن. آنها را حرکت از مجسمه ها به مردم” رادیو فردا, میزبان, Laura Ingraham توییتی.

“این است. است. هرج و مرج” نویسنده kqed اضافه شده است.

دیگر مجسمه های هدفمند در آمریکا توسط معترضان یافته و از مؤتلفه سربازان از جمله این که به طور کلی آلبرت پایک در DC که به پایین آورده شد در روز جمعه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام قانون یک “ننگ برای کشور ما” و گفت: کسانی که باید “بلافاصله” دستگیر شد.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de