رئیس سقوط-تهدید لالیگا طرف که خود را از دست داد بهترین گلزن به بارسلونا گفت: قانون اجازه داده است که غول اسپانیایی به اورژانس حرکت خارج از مقررات انتقال پنجره به ‘f***** ما بیش’.

Javier Aguirre بود و درمانده به عنوان مارتین Braithwaite the دانمارک به جلو که گل است و شش گل برای لگنس تیم رفتگان را در اوایل این هفته به عنوان یک نتیجه از یک فا گریز به باشگاه تقدیر ویژه به جای بازیکنان که مجروح برای بیش از پنج ماه است.

پس از اثبات این است که به طور منظم marksmen عثمان Dembele و لوئیس سوارز خواهد بود در دراز مدت نمیبینم دوم قرار می گیرد Barca فعال Braithwaite £15 میلیون ($19.1 میلیون) انتشار بند ارائه بسیار مورد نیاز رقابت برای لیونل مسی در هزینه آگور مبارزه پیراهن.

صحبت های پیش از خود بسیار مهم سفر به Celta Vigo فردا هنگامی که آنها را مخالفان که دو امتیاز جلوتر از آنها و جایی بالاتر از منطقه سقوط آگور پرسید: “شما چه می خواهم بگویم ؟ آیا شما می خواهید مرا به گریه ؟

همچنین در rt.com ‘آن را هرگز به من رخ داده است به ترک’: لیونل مسی را تکذیب خروج شایعات در میان نزاع داخلی در بارسلونا

“آنها f***** ما بیش از. اما خورشید افزایش یافت و امروز به عنوان زمانی که فیفا اجازه می دهد تا ما را به بازی با 11 بازیکن فوق العاده است.

“ما خوب هستیم ، این امر می تواند بی احترامی می گویند ما f***** از آنجا که ما 26 بازیکنان بسیار خوب است.

“تا زمانی که آنها به من اجازه بازی با 11 بقیه مهم نیست. هیچ قوانین فیفا مانع ما را از بازی بدون دروازه بان به عنوان مثال.”

لگنس دوم-بزرگترین هدف تهدید 22 ساله مراکش مهاجم Youssef En-Nesyri در حال حاضر نقل مکان کرد به بالا-آگهی سویا در طول نقل و انتقالات ژانویه داشتن گل پنج بار برای این باشگاه در این فصل است.

“مارتین چیزی ناراحتی من مثل یوسف را” بستری آگور. “او به عنوان یک بازیکن که در بازی چیزی بیشتر. من نه چرخش آن بیشتر از آن است.

“من آن را به عنوان اگر آن را یک ممنوعیت و یا آسیب. این در حال فوتبال شرایط. شما تصور کنید زمانی که شما پایین داشتن دو بازیکن شلاق دور. این درست است که چیزی شبیه به این هرگز برای من اتفاق افتاده.”

بارسلونا جمهور Josep Maria Bartomeu ارائه یک عذرخواهی به لگنس پس از امضای قرارداد گفت: “ما باید پرداخت, بند زیر مقررات اگر چه ما اعتقاد داریم که این باید اصلاح شود چرا که این عادلانه نیست که لگنس نمی تواند در حال حاضر ثبت نام هر کسی.”

آگور در پاسخ گفت که او تا به حال شنیده ام “انواع مدارک” و نمی تواند “اضافه کردن خیلی بیشتر”اذعان: “بارسا در عمل با توجه به قوانین و مقررات. آن را فریب هر کسی. این بود که از ابتدای فصل است. هر کس تساوی نتیجه گیری آنها می خواهند.”

همچنین در rt.com “من دوست دارم او را به بازگشت’: مسی می خواهد دوباره bromance با نیمار در بارسلونا

شده است وجود دارد گسترده بازجویی از بارسا تصمیم به ثبت نام Braithwaite که پیوست لگنس سال گذشته پس از عادی املا در زبان انگلیسی, مسابقات قهرمانی جانبی میدلزبورو است و نه شناخته شده به عنوان پرکار گلزن این کالیبر از مسی و تابستان ورود تراکتورسازی.

پوشش Braithwaite ورود در ورزشگاه نیوکمپ پیشنهاد هیچ کس تا به حال تبدیل به کشف حجاب از 28 سال و حتی تمسخر او را برای تلاش برای انجام یک مهارت را در طول مراسم.

آگور به نظر می رسید نامشخص بیش از نقش سابق خود بازیکن خواهد انجام دهد برای لیگ قهرمانان رقیب اشاره کرد: “من نمی دانم آنچه که او در حال رفتن برای کمک به — آنها در حال حاضر می دانید که چرا آنها او را استخدام کرد.

“من به او گفتم همان کسانی که ترک کرده اند قبل از: چه شانس و آنها را همیشه پیدا کردن من به عنوان یک دوست. من با کسی که با آنها می توانید پیام و درخواست برای مشاوره.”

خوبی سفر مکزیکی مدیر انتظار دارد به ماندن در تماس با Braithwaite و En-Nesyri در طول تلاش خود را برای هدایت لگنس خارج از منطقه سقوط که در آن آنها در حال حاضر در بالا سمت پایین اسپانیول در تفاضل گل با 14 Liga مسابقات چپ به بازی.

“ما باید با تمام قبلی من باشگاه,” او گفت:. “من می خواهم به حفظ دوستی. فوتبال موقتی است. این انسان است که مهم است.

“آنها آنچه را که آنها تا به حال انجام در این باشگاه تحویل داده و بهترین آنها بود. که در آن است. من نمی توانم نباید و نمی خواهید به پشیمانی فکر کردن در مورد آنچه که اتفاق افتاده است. آنها کمک آنچه که آنها تا به حال به کمک و در حال حاضر آن را به شخص دیگری آن را انجام دهد.

همچنین در rt.com چه یک حیوان از یک پلیر’: طرفداران حیرت زده توسط نیروگاه لیگ قهرمانان نمایش از دورتموند را نو جوان Erling Haaland

“ما یک کسری قابل توجهی از نقاط درست است اما اگر ما مقایسه اول 12 بازی که منجر به تنها یک پیروزی یکی پس ما زیادی بهبود یافته.

“ما نیاز به امتیاز و ما در حال رفتن به بارسلونا به پیروزی با 11 در زمین و هفت روی نیمکت – با توجه به مقررات است.”

لگنس می تواند پیوست با Braithwaite هنگامی که آنها سفر به بارسلونا در مارس 22, قبل از En-Nesyri و سویا بازدید, Estadio Municipal Butarque ماه زیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی