“آنها به من به نام یک میمون’: مربی در زنگبار ‘ممنوع برای 6 ماه برای سلب پایین لباس زیر به goad سابق تیم در جشن

یک مربی فوتبال در زنگبار شده حامل با یک سیلی شش ماه محرومیت برای وحشی پیروزی جشن که شامل رقص برهنه کردن را به شلوار خود را و thrusting محل انشعاب بدن انسان خود را در طرفداران یک باشگاه که قبلا اخراج او.

مانی Gamera led خود را Miembeni تیم به یک پیروزی 1-0 برابر باشگاه سابق Jang’ombe در زنگبار لیگ برتر جرقه خشن جشن که نشئه Gamera پس از آن به نظر می رسد کمی بیش از حد.

مربی تیم دیده می شد در حال اجرا را به مخالفت با طرفداران در مرحله یکچهارم نهایی محکم کردن قفسه سینه خود را با خشونت قبل از thrusting کشاله ران خود را در حامیان به نشان می دهد خود را نگاشته است.

Gamera سپس رفت و حتی بیشتر پایین کشیدن شلوار خود را به او نشان می دهد لباس زیر سفید به عنوان نگران استوارت با عجله به سرکوب این وضعیت است.

اما Gamera خود را ادامه داد goading تنه زدن مباشر خارج از راه خود را در حالی که اشاره به طرفداران.

محتوای آن ندارد که او پس از آن که به ‘جانور خزنده’ جشن – معروف ساخته شده توسط سابق سوانسی مهاجم Bafétimbi Gomis – در امتداد اطراف زمین فوتبال با دیگر کارکنان و Miembeni بازیکنان.

با توجه به متخصص فوتبال سلیم مسعود گفت: OTT جشن فرود آمد Gamera شش ماه تعلیق و 200 دلار خوب است.

مدیر در دفاع از خود پس از آن ادعا طرفداران در باشگاه سابق خود کرده بود “او را رد کرد” و او را به نام “میمون.”

“آنها را رد کرد و من با تماس با من یک میمون. امروز میمون گرفته لباس های خود را. و هیچ چیز آنها می توانید در مورد آن انجام دهد. من خود را و من از پدر خود,” او گفت:.

طرفداران تحت تاثیر قرار گرفتند Gamera antics اما نقطه آن را به عنوان درجه یک “sh*thousery.”

Gamera شده است برچسب ‘The مورینیو’ زنگبار فوتبال اما حتی پرتغالی فتنه را مطرح ابرو و یا دو در سطح Gamera را جشن.

آنها به یاد می آورد به طور مشابه وحشی جشن (منهای زیر قرار گرفتن در معرض) توسط اتلتیکو مادرید مدیر Diego Simeone در تیم خود را در لیگ قهرمانان پیروزی بر یوونتوس در فصل گذشته.

‘من آن را به نشان می دهد ما cojones’: کاظمی توضیح می دهد فاق گرفتن UCL جشن (تصویری)

در آن مناسبت Simeone محوری خود را ‘cojones’ در جمعیت به جشن پرسپولیس و, اگر چه Cristiano Ronaldo سپس همین پس از هت تریک او در بازی برگشت فرستاده Juve از طریق. هر دو Simeone و رونالدو جریمه شد توسط یوفا برای antics خود را.

همچنین در rt.com Ballsy: Hat-trick قهرمان رونالدو ترول Simeone & اتلتیکو با ‘cojones’ جشن (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی