‘آنها وجود ندارد برای خود misogynistic لذت’: پخش زمین در مشکل برای ‘چادری دختران ژیمناستیک نظر

آمریکا و کالج بسکتبال پخش زیر آتش پس از او پیشنهاد کرد این امر می تواند یک ایده خوب برای صرف در روز ولنتاین به دنبال در “چادری دختران” در ژیمناستیک رویداد.

SEC شبکه بسکتبال تحلیلگر بری بوکر ساخته شده نظرات در یک پخش زنده از شنبه آرکانزاس-میسوری بازی زمانی که یک آگهی به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش برای یک گپ, ژیمناستیک, دیدار روز جمعه 14 فوریه.

هنگامی که گوینده ریچارد کراس پیشنهاد این ممکن است یک گزینه خوب برای روز ولنتاین, تاریخ شب بوکر پاسخ داد: “آره برو آویزان کردن با خانمها… عسل من می خواهم برای دیدن برخی از چادری دختران است.”

ناراحت کننده عبور با عجله در پاسخ گفت: “هیچ یکی از بزرگترین خانواده جو شما را پیدا خواهد کرد در تمام کالج دو و میدانی و ژیمناستیک در دیدار!”

“من باید در جایی در اتاق هتل” بوکر اضافه شده با خنده

او بعد از عذرخواهی برای این سخنان در همان پخش, اما نظرات خود جلب کرد توبیخ از شبکه کارفرمایان در ثانيه است که متعلق به شرکت ESPN و پوشش دانشگاهی ورزشی تحریم کنفرانس جنوب شرقی در ایالات متحده است.

این شبکه با صدور بیانیه ای گفت بوکر عبارت بودند “نامناسب و غیر قابل قبول” است و این موضوع در حال رسیدگی “داخلی است.”

این دیدگاه نیز جلب خشم آنلاین با یک کاربر توییتر کالایی: “این یک چیز وحشتناک گوینده, اما آن را به دیگری بی احترامی به قدرتمند و قوی که ورزشکاران ژیمناست ها هستند.

“آنها نه ‘خسیسانه چادری زنان وجود دارد برای خود misogynistic لذت بردن. شما ناخالص بری بوکر و یک بخشی از مشکل است.”

یک کاربر توییتر خواستار آن شدند که بوکر بود اخراج نوشتن: “شما نمی توانید یک مرد به کار گرفته شده توسط SEC که صحبت کردیم که راه در مورد زنان جوان و ذکر اتاق هتل خود را. آنها وجود دارد به ماديت يافته بود یا جنسی توسط خود ادم متملق و مرموز ،

صحبت کردن با واشنگتن پست, ژیمناست سابق سیدنی McGlone ادعا نظرات به خصوص ناامید کننده در سوء استفاده جنسی رسوایی مربوط پدوفیلیا سابق تیم کالج, دکتر, لری Nassar.

“من بیشتر نا امید با این اظهار نظر با توجه به این قصد بد و sexualizing از یک ورزش است که در حال حاضر با آن مواجه خیلی وقتی که می آید به سوء استفاده جنسی” McGlone گفت.

ادامه مطلب: ‘باعث می شود من بیمار به معده من’: سیمون Biles انتقاد مدرسه بنر ‘شوخی’ در مورد پدوفیلیا دکتر لری Nassar

دیگران, اما, اخراج بوکر سخنان به عنوان بی ضرر و گفت که او صرفا قربانی “انصراف ” فرهنگ” و یک پر از شکوفه واکنش.

بوکر در حال حاضر صبر کنید برای پیدا کردن آنچه تحریم – اگر هر – می آید از این شبکه بررسی وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی