“آنها نمی خوای چیزی جز شیاطین’: محمد علی پسر می گوید پدر را منفور ‘نژادپرستانه’ پل جنبش

محمد علی تنها بیولوژیکی پسر می گوید پدرش را منفور “نژادپرستانه” Black Lives Matter جنبش و تایید همه نژادها هرگز singling “هر کسی خارج است.”

“من پدر را گفت:” آنها نمی خوای چیزی جز شیاطین.’ پدرم گفت: “همه زندگی موضوع'” محمد علی جونیور گفت: New York Post.

این زن 47 ساله پسر بوکسور افسانه ای است که اغلب اشاره به عنوان یک فرهنگی پیشگامی برای سیاه و سفید آمریکایی را متوقف کند در اتصال پدرش به “تمام زندگی موضوع” موقعیت. او همچنین گفت علی را پشتیبانی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — اواخر ورزشکار تایید هر دو حزب دموکرات جیمی کارتر و جمهوری رونالد ریگان زمانی که آنها در حال اجرا برای ریاست جمهوری.

علی جونیور خودش لعنتی سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به عنوان “نژادپرست است.”

همچنین در rt.com ‘رسوایی به کشور ما!’ مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار دستگیری فعالان مدنی و سرنگونی و رایت مجسمه مؤتلفه ژنرال آلبرت پایک در DC (تصویری)

“این فقط سیاه و سفید زندگی می کند و ماده سفید زندگی می کند, ماده, چینی, زندگی, ماده, همه زندگی مهم زندگی همه مهم است. خدا همه را دوست دارد — او هرگز جدا هر کسی خارج است. کشتن اشتباه است مهم نیست که در آن است,” او گفت:.

علی جونیور نیز به عقب رانده ضد پلیس احساسات و دفاع از افسران در برابر اتهام نژادپرستی سیستماتیک.

“پلیس بیدار نمی شوند و فکر می کنم” من قصد دارم برای کشتن a n****r امروز و یا کشتن یک مرد سفید,'” او گفت:. “آنها فقط در تلاش برای آن را بازگشت به خانه به خانواده خود را در یک قطعه.”

او اذعان کرد که درک چوین سابق افسر در حال حاضر بدنام به صورت تصویری نشان دادن او با زانو خود را در اواخر جورج فلوید گردن در حالی که او گفت که او نمی تواند نفس بود “اشتباه” و پلیس های فاسد باید “قفل شده است.”

علی جونیور که در فلوریدا زندگی می کند نیز به طور خاص Antifa این گروه به تازگی به رسمیت شناخته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک سازمان تروریستی است.

همچنین در rt.com “هر انسانی در زندگی با ارزش است’: پنس شتاب گیری روند رشد پس از گفتن “تمام زندگی ماده” در مصاحبه

“آنها هیچ تفاوتی از تروریست ها مسلمان. آنها باید تمام آنچه سزاوار آنها است. آنها f**king تا کسب و کار, ضرب و شتم مردم بی گناه در محله فوق العاده ای از ایستگاه های پلیس و مغازه ها. آنها تروریست – آنها ارعاب جامعه است. من موافق با تظاهرات مسالمت آمیز اما Antifa آنها نیاز به کشتن همه آن چیزی که,” او گفت:.

برخی از محافظه کاران را در آغوش علی جونیور رد از پل و خود را جشن گرفتند بلانت کلمات در رسانه های اجتماعی.

رسمی محمد علی حساب توییتر اجرا شده توسط املاک خود را نشان داده است برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش شده و به طور کلی حمایت پیام از چند بوکسور دیگر کودکان است.

تظاهرات در سراسر کشور بیش از مرگ جورج فلوید ادامه نوظهور به هرج و مرج در روزهای اخیر با معترضان پایین کشیدن متعدد تاریخی, بناهای تاریخی, خرابکاری در اموال و تبدیل به خشونت در مکان هایی مانند فعال-اجرای کاپیتول هیل خودمختار منطقه نیز به نام CHAZ در سیاتل.

همچنین در rt.com پلیس سیاتل پروب مرگبار تیراندازی در, فعال-اجرای CHAZ منطقه خودمختار’

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net