‘این آتش بازی’: Antifa متهم به پرتاب مواد منفجره واقعی در فدرال در آشکار عمده تنش در پورتلند

در آشکار اخلال تشدید خشونت ها پس از 61 روز متوالی از اعتراضات در پورتلند, Antifa متهم شده اند پرتاب مواد منفجره واقعی نه آتش بازی در ماموران فدرال.

حدود 1000 معترض را به خیابان های پرتلند در روز دوشنبه از جمله پدر و مادر و جانبازان گروه همه آنها teargassed در چیزی است که تبدیل به یک شبانه سنت است.

روزانه فیلم از این شهر نشان می دهد که نه طرف حمایت کردن و در آخرین اخلال تشدید اتهامات که اعضای گروه اعتراضی را آغاز کرده اند پرتاب واقعی مواد منفجره در مقامات ساخته شده اند آنلاین کامل با شاهدان عینی ویدئو مسئله برای نشان دادن مواد منفجره در عمل است.

تا به حال تظاهرکنندگان فلفلی همه فن حریف ماموران فدرال با روم شمع و نمایش موشک, اما تنش ها و متعاقب آن خشونت را افزایش داده اند شب در شب به عنوان تصویری از محاصره شهر را نشان می دهد.

دستگیری یک زن معترض در روز دوشنبه شب درو بیشتر انتقاد از ماموران فدرال ترک آنها را در مواجهه با اتهامات سنگین با استفاده از دست و تاکتیک های.

وزارت دادگستری نیز به اشتراک گذاشته شده عکس از مواد ضبط از معترضان در طول ناآرامی ها که شامل چندین بطری سفید کننده است که می تواند مورد استفاده در ساخت مواد منفجره است.

معترضان در پورتلند در ابتدا در برابر نژادپرستی و وحشیگری پلیس پس از مینیاپولیس پلیس کشته جورج فلوید اما به تازگی تظاهرات تکامل یافته اند به یک tit-for-tat تشدید خشونت ها بین معترضان همه فن حریف آشوبگران در میان آنها و ماموران فدرال ظاهرا اعزام به برقراری نظم در یک حرکت جنجالی توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

همچنین در rt.com اوج پرتلند: سازمان دیده بان به عنوان پل معترض است و ملودرام بحران در اعتراض به هرج و مرج

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی