لیورپول در مصر آس Mo صلاح است برای تبدیل شدن به آخرین ستاره به شکل خود جاودانه در جهان معروف مادام Tussaud موم موزه در لندن با doppleganger مجموعه به روی صفحه نمایش بعد از این سال.

صلاح 27, به دست آورده است چندین ستایش دیگران پس از پیوستن به لیورپول از رم در سال 2017, برنده PFA بازیکن سال جایزه در فصل اول خود را در آنفیلد و همچنین لیگ بوت طلایی در هر یک از دو فصل است.

همچنین در rt.com لیورپول ستاره Mohamed Salah لباس به عنوان شخصیت های دیزنی برای جشن تولد دختر

سوء استفاده خود را بر روی زمین نیز منجر به دو پی در پی لیگ قهرمانان اروپا فینال برنده شدن یکی از آنها است. در تمام احتمال, صلاح اضافه خواهد شد لیورپول را برای اولین بار به زبان انگلیسی بخش بالا تاج در 30 سال در هر ماه بیش از حد – مجموع دستاوردهای آن مشخص شده اند و این بازیکن به عنوان یکی از جهان بهترین.

صلاح شکستن رکورد سوء استفاده در لیورپول باید به وضوح به چشم طراحان در جهان معروف مادام Tussaud در لندن که تصمیم به اضافه کردن او را به خود دامگاه ورزشی آیکون های نمایش داده شده در موزه ای در پایتخت انگلیسی.

به مصر رو به جلو و در حال حاضر هر دو در اروپا و باشگاه های جهان قهرمان با لیورپول FC, Mo صلاح است که یک ستاره جهانی در اوج قدرت خود را” یک نماینده مادام Tussaud گفت.

ما می دانیم که طرفداران عشق دیدن او در خانه افراد مشهور, جایی که او به درستی به آن تعلق دارد.”

صلاح ملحق خواهد شد مجموعه ای از چهره های مشهور در موزه است که همچنین شامل اعضای خانواده سلطنتی و یک میزبان از ستاره از دنیای موسیقی و فیلم است.

پادشاه مصر به تازگی با همکاری موزه طراحان مطرح برای این waxwork با مقاله به پایان رسید انتظار می رود نمایش داده می شود به بعد از این سال.

من خیلی هیجان زده به کار با هنرمندان از موزه مادام توسو در اولین رقم,” صلاح گفت: این افتخار در یک بیانیه کوتاه.

همچنین در rt.com مصر FA ‘خواستار پاسخ از فیفا’ بیش ‘از دست رفته’ Mo صلاح بازیکن سال رای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی