‘هیچ اجتماعی فاصله در یک f*cking قفس مبارزه!’ جو روگان مطمئن نیستید که آیا او commentating UFC 249 (تصویری)

با وجود دانا سفید اصرار که جو روگان خواهد بود خواستار مبارزه در UFC 249, روگان خود گفت که او هنوز مطمئن شوید که چه او می تواند انجام در شب مبارزه در مارس 18.

صحبت های خود بسیار موفق پادکست های Joe Rogan Experience, روگان گفت که او می داند که کمی به هیچ چیز در مورد رویداد های آینده.

UFC 249 suffers ANOTHER blow as former champ Rose Namajunas pulls out of Jessica Andrade rematch

“من در تلاش برای کشف کردن آنچه که من انجام می دهند – اگر من قصد دارم به آن و یا نمی,” او گفت:.

“من نمی دانم که در آن است. من حتی نمی دانم اگر آن را در امریکا است. من به معنای واقعی کلمه به عنوان در حال حاضر من نمی دانم sh*t. من هیچ اطلاعات است.”

موضوع دانا سفید وحی که او امن یک جزیره خصوصی به میزبان رویدادهای آینده نیز مورد بحث با روگان تشبیه آن به یک افسانه بروس لی هنرهای رزمی فیلم.

“مبارزه با جزیره است. آنها قصد خرید یک جزیره است. بله مثل اژدها وارد می شود!”

در حالی که UFC رئیس جمهور سفید شده است صعودی در خود اصرار که این رویداد پیش بروید و به طور علنی به انتقاد از رسانه ها در این منجر به این رویداد روگان شده است به عنوان صریح او در حمایت از نشان می دهد پیش رفتن.

او تا به حال طولانی و مفصل بحث با بیماری های عفونی متخصص Michael Osterholm چند هفته پیش که در آن جدیت COVID-19 گذاشته شد در مناظره و او پس از صحبت در موارد متعدد در مورد کوروناویروس وضعیت.

بنابراین زمانی که مهمان خود را Lex قرارگرفت پیشنهاد این رویداد برگزار می شود اجتماعی فاصله اقدامات در محل روگان سرعت interjected.

“وجود دارد هیچ اجتماعی فاصله در یک f*cking قفس مبارزه” گفت: روگان.

UFC 249: Four undercard fights to follow on the UFC's controversial coronavirus card

“آنها در بالای هر یک از دیگر عرق کردن در هر یک از دیگر دهان. اگر تونی فرگوسن مبارزه وجود دارد gonna be خون برای اطمینان حاصل کنید. همه که دعوا تونی فرگوسن به نظر می رسد مانند آنها سقوط کردن یک قطار بنابراین میخوام خون است.”

روگان سپس گذاشته چلیپا استدلال در برابر میزبانی این رویداد است.

“اگر یکی از آن بچه ها تست مثبت؟” او پرسید.

“اگر جاستین Gaethje تست مثبت ؟ او قرار است به مبارزه با فرگوسن. من یک احساس است که اگر کسی تست مثبت آنها خواهد آنها را لگد کارت. من می گویند نباید آنها را لگد کارت حذف آنها را از کارت. من می خواهم تصور کنید که آن را درست انجام دهید. سپس شما نیز به قرنطینه افرادی که با او کار می کرد در اردوگاه های آموزشی و آزمون همه است.”

با وجود این نگرانی UFC 249 مجموعه به نظر می رسد به جلو بروید با یا بدون روگان. آن را در حال حاضر در حال حرکت و بدون یکی از آن رویداد اصلی با سبک وزن UFC قهرمان Khabib Nurmagomedov گیر در داغستان با توجه به روسیه فعلی محدودیت های مسافرتی.

روگان گفت: دوست دارم در نهایت به دیدن Nurmagomedov و بارها رزرو حریف تونی فرگوسن در نهایت دیدار با داخل هشت ضلعی اما Khabib جایگزینی در UFC 249, جاستین Gaethje می تواند کمین کسانی که قصد دارد با شکست دادن فرگوسن در مارس 18 و حرکت به صورت روسیه قهرمان جهان به جای.

“چه کسی می داند؟” روگان اعتراف کرد.

“اگر چیزی اتفاق می افتد در این آخر هفته. جاستین Gaethje یک هیولا – او یک هیولا است. او وحشتناک فردی است. در ورزش که خشونت آن را ذاتا خشونت ورزشی – او خارج از غرفه به عنوان خشن ترین.

“آیا شما می دانید که چگونه دیوانه است ؟ شما سازمان دیده بان خود را حذفی از Edson Barboza. شما سازمان دیده بان چگونه است که motherf*cker حملات مردم است. تاپیک بی پروا به خود را محاسبه درندهخویی است که وحشتناک است.

“او چیزی خاص و او را (گرفتن) بهتر است.”

همچنین در rt.com UFC 249 را در قبیله ای زمین در کالیفرنیا به دور زدن قفل قوانین – گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im