تازه از بودن در مقایسه با هیتلر سوسیالیست سناتور برنی ساندرز دوباره منحرف انتقاد بیش از گذشته خود را تحسین کمونیست انقلابی. این بار آن را در امریکا سابق دشمن عمومی شماره یک فیدل کاسترو.

صحبت کردن در CBS’ ’60 دقیقه یکشنبه شب سوسیالیستی سناتور و دموکراتیک حزب سوسیالیست بود کبابی بیش از این “چیزهای مثبت” او گفت: در مورد اتحاد جماهیر شوروی و کوبا در 1980s.

“ما بسیار مخالف استبدادی طبیعت کوبا, اما شما می دانید, آن را ناعادلانه به سادگی می گویند همه چیز بد است” ساندرز گفت: میزبان اندرسون کوپر قبل از ادامه: “شما می دانید ؟ هنگامی که فیدل کاسترو را به شما می دانم آنچه که او انجام داد ؟ او تا به حال یک برنامه سواد آموزی. این است که یک چیز بد است ؟ حتی اگر فیدل کاسترو در آن است؟”

هر چند ساندرز انتقاد کاسترو زندانی سیاسی مخالفان آسیب انجام شد. راست و مرکز سمت چپ است که باعث می شود تا ساندرز’ مخالفت در درون حزب دموکرات – dogpiled در ورمونت سناتور برای آواز“ستایش مرگبار مستبد مانند فیدل کاسترو.”

در میان تورنت ضد کاسترو خشم برخی از نظر مقایسه ساندرز’ ابهام به ستایش از هیتلر برای تولید فولکس واگن و یا موسولینی برای “ساخت قطار در زمان اجرا.”

با وجود این هر دو حزب در اعتراض به ’60 دقیقه مصاحبه به احتمال زیاد خواهد شد را کمی به دندانه ساندرز’ محبوبیت است. تلاش رسانه های برچسب ساندرز یک “کمونیست” و دست نشانده موفق به جلوگیری از ابتدایی خود را با پیروزی در نوادا آخر هفته گذشته و مقایسه بین خود پیروزی و تهاجم نازی ها در فرانسه استناد بیشتر مسخره تر از شوک است.

ساندرز’ جناح چپ همدردی شناخته شده بودند قبل از روز مصاحبه. به طور خاص او در سال 1988 سفر به اتحاد جماهیر شوروی – توسط جمهوری خواهان به عنوان یک ‘ماه عسل’ پشت خطوط دشمن – استفاده شده است و در برابر او همیشه از آخرین شات در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی