وجود 6 تردید بزرگ ایستاده وجود دارد’: UFC ستاره Urijah Faber برخوردار بیس بال خفاش در جستجو برای سرقت پرسه زن (تصویری)

MMA افسانه Urijah Faber تقریبا در بر داشت خود را در یک وضعیت روی حیله و تزویر زمانی که او مورد حمله یک بی خانمان جامعه ورزشی بیس بال خفاش و همسرم در جستجوی یک پرسه زن که دزدیده شده است از خود ایوان جلو.

Faber که به تازگی به حال یک کودک با همسرش Jaslyn به ما گفت شایعات خروجی TMZ اخیر escapade رخ داد که پس از پرسه زن گرفته بود و از اموال خود را – و غیر معمول به معنی به عهده او برای بازیابی آن.

صبح روز بعد چیزی از دست رفته است,” فابر گفته TMZ ورزشی از $500 پرسه زن. “کسی آن را به سرقت برده. من می دانم که در آن همه بی خانمان encampments هستند و وجود دارد طفلانه همه جا.

من رول شاید پنج بلوک از خیابان وجود دارد به معنای واقعی کلمه دقیق پرسه زن. من تماس Jaslyn و می گویند i’m coming home, اما من قصد دارم به انتخاب کنید تا برخی از دستکش, تغییر لباس های من, من از رها کردن نوزاد, من قصد دارم به ما پرسه زن.”

همچنین در rt.com ‘شما یک f*cking مطلق ادم احمق و ابله’: UFC افسانه Michael Bisping متهم ‘dumb c*nts’ از ‘اضافه کردن به مرگ و میر در coronavirus مطالب

فابر در حال حاضر آبی پوشیدن دستکش های پزشکی برای حفظ امنیت شخصی خود را به عنوان آنجا که ممکن است در سن اجتماعی فاصله مسلح خود را برای یک پتانسیل رویارویی و تشکیل یک برنامه.

تنها رفته ای 10 ساعت من شکل من قرار دادن کل قرنطینه خط تولید در آن” او توضیح داد. “بنابراین من فقط راه می رفت و در آنجا این [زن و شوهر] که بخواهید همه چیز OK. من بگو که من پرسه زن’. من گفتم کسی که به سرقت برده و آن را من در ایوان شب گذشته.

سپس رئیس شخص از این اردوگاه بیش از رول و او در واقع در لباس پوشیدن واقعا خوب است. این مرد رو خوب کفش, کت, هر, و او می رود ” چه خبر است ؟

من گفت: کسی به سرقت برده من کالسکه و من فکر می کنم که این. شما می دانید که من را نگه داشته است. او ممکن است یا ممکن است نمی دانم که من هستم. او فکر چگونه به بازی این بازی. او بدیهی است که رهبر این باند کوچک.”

فابر که مبارزه تحت moniker ‘کالیفرنیا بچه’ طول زندگی حرفه ای او در بر داشت خود را در یک برنامه به طور بالقوه جدی وضعیت اما با او تعداد حادثه رسیده چیزی از یک نتیجه غیر منتظره.

همچنین در rt.com ‘ماه آگوست یا سپتامبر’: Khabib می دهد به روز رسانی در آینده ممکن است تاریخ برای مبارزه با فرگوسن

من راه می رفت و نبود آن!” فابر گفت. “آن همان بود $500 پرسه زن اما آن را متفاوت بود یکی از رنگ های مختلف. بچه ها واقعا خوب بودند وجود دارد مانند شش ساله ایستاده وجود دارد همه بزرگ دیدن و من گفت: “شما می دانید آنچه در آن است همان برند اما که در آن است ،

من گفت:, معدن, همه سیاه و گفتند که می خواهم به نگه داشتن چشم خود را برای آن. من در ماشین من سوار در اطراف و به خانه رفت.”

فابر 40 سال گذشته در عمل در این هشت ضلعی در ماه دسامبر زمانی که او متوقف شد, افزایش, روسی, ستاره Petr یان در دور سوم خروس وزن در مسابقات UFC 245.

همچنین در rt.com UFC 245: Petr یان غنایم Urijah Faber عنوان امیدوار زمین خیره سوم-دور سر-ضربه KO (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im