مربی روسی, ریتمیک, ژیمناست, Alexandra Soldatova رد اتهام او در بیمارستان بستری شده است پس از اقدام به خودکشی ادعا 21 ساله است که تحت نامشخص آزمون و منتشر خواهد شد از بیمارستان فردا.

بیشتر بخوانید: روسیه قهرمان جهان ژیمناست, Alexandra Soldatova جرقه نگرانی پس از عبور از در رقابت

روز پنجشنبه گزارش شد که Soldatova شده بود با عجله به مسکو بیمارستان در فوریه 5 برای درمان در بخش مراقبت های ويژه برای چندین عمیق کاهش به مچ دست چپ و شدید از دست دادن خون اما وضعیت او بود ” رضایت بخش.

این بود گزارش داد که صدمات ناشی بودند اقدام به خودکشی.

همچنین در rt.com روسیه قهرمان ژیمناست, Alexandra Soldatova رد گزارش های او در بیمارستان بستری شد و پس از ‘خودکشی’ (تصویری)

اما مربی او آنا Dyachenko به رد آن گزارش و به جای اصرار چهار بار قهرمان جهان شده است به سادگی دستخوش یک سری از آزمایشات پزشکی تایید که او دریافت از طریق یک تماس تلفنی از اسکیت باز جوان در روز چهارشنبه.

“من فقط برای دیدن او. وجود نداشت اقدام به خودکشی. وضعیت او خوب است و او خواهد شد از بیمارستان فردا”Dyachenko گفت: TASS.

قبل از آن در نظر بوده است بی اعتقاد در آخرین اخبار از Soldatova را به اتهام اقدام به خودکشی اما تصریح کرد که اسکیت باز تکرار شده است که نسخه ای از حوادث به او در روز چهارشنبه.

“دیروز صبح [روز شنبه] Alexandra زنگ زد من از بیمارستان و گفت که او تحت برخی از آزمایشات و نگران نباشید. آنچه من شنیدن در حال حاضر [گزارش اقدام به خودکشی] مانند یک شوک برای من به عنوان آن را برای همه است,”او گفت: “ریا نووستی گزارش داد.

Soldatova یکی از روسیه برجسته ترین ژیمناست ها پس از تبدیل شدن به یک قهرمان جهان در دو رشته های مختلف – تیم و روبان حوادث – و نیز طلا را به دست آورد و دو silvers در سال 2019 قهرمانی اروپا در باکو, آذربایجان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی