‘ممکن است مقابله به مثل”: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: هند ممکن است ما اگر خشم PM مودی نتواند به لغو ممنوعیت صادرات در Covid-19 درمان

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد که واشنگتن ممکن است مقابله به مثل در برابر دهلی نو بیش از یک تصمیم به نوار صادرات از درمان تجربی برای Covid-19 نه طولانی پس از درخواست همتای هندی او به عقب حرکت می کند.

هر چند هند در روز شنبه تحمیل یک پتو ممنوعیت صادرات هیدروکسی کلروکین یک داروی ضد مالاریا تحت کارآزمایی بالینی به عنوان یک درمان برای coronavirus – مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که دهلی نو می تواند عواقب اگر نارندرا نخست وزیر نتواند به رها کردن محدودیت اصرار او بود آگاه باشید که تصمیم نهایی ساخته شده بود.

“من نمی خواهم که تصمیم گیری. من را نمی شنوند و اگر بود که تصمیم خود را. من می دانم که او را متوقف و آن را برای کشورهای دیگر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به هندی PM. “من می شود جای تعجب نیست اگر او را چون هند بسیار خوبی با ایالات متحده برای سال های بسیاری بوده و برای بهره گیری از ایالات متحده در تجارت است.”

اگر [Nader] اجازه نمی دهد آن را که خواهد بود خوب. اما البته ممکن است مقابله به مثل. چرا نمی خواهد وجود داشته باشد ؟

هند تولید کنندگان ارائه ما نزدیک به نیمی از آن تامین دارو با توجه به خبری بلومبرگ است که بارها و بارها تبلیغ توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک درمان بالقوه برای ویروس کشنده آوردن تمام 50 ایالت و بسیاری از نقاط جهان. در حالی که شواهد بتن برای اثر خود را در برابر Covid-19 نازک باقی مانده است تست در حال حاضر در جریان در ایالات نیویورک و میشیگان در حالی که ما جراح عمومی جروم Adams اذعان کرد در روز یکشنبه وجود دارد که نشانه های اولیه این دارو بود “کمک می کند.”

همچنین در rt.com ‘چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟’ مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی ضد مالاریا مواد مخدر به عنوان Covid-19 درمان خواستار هند برای لغو ممنوعیت صادرات

پس از یک تماس تلفنی با مودی بیش از آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت با همتای خود بود “دادن توجه جدی” به اجازه می دهد هیدروکسی کلروکین به ادامه جریان به ما اضافه کرد که او گفت: مودی او “می خواهم آن را درک اگر آنها را رها مقدار که ما دستور داده” اما این ساعت هنوز برای اعلام بازگشت خود از ممنوعیت. یک بازخوانی از تماس تلفنی ارائه شده توسط وزارت خارجه هند نیز هیچ اشاره ای به درخواست.

این محدودیت های صادرات به عنوان هند می بیند موجی از عفونت ایالت ماهاراشترا که بدترین آمار شمارش 4,778 موارد Covid-19 سراسر کشور و 136 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. همه از هند بود که در زیر قرار داده شده مستند به دستور نخست وزیر در اواخر ماه مارس برای جلوگیری از گسترش ویروس به گذشته تا اواسط آوریل جلوگیری از هر گونه تصمیم به گسترش آن.

با بیماری و مرگ عوارض در ادامه به اوج در سراسر جهان آلوده کردن بیش از 1.3 میلیون نفر و کشته شدن نزدیک به 75,000 این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز برای رسیدن به اوج خود در آمریکا و جهان, بزرگترین کانون, که در آن برخی از 364,000 مردم شده اند و بیمار است. نیویورک است که تا کنون سخت ترین آمار دولت که در آن برخی از بیمارستان ها پیدا کرده اند خود را با غرق بیماران و مرگ و میر در حالی که عمده شیوع بیماری در نیوجرسی میشیگان و کالیفرنیا و چند ایالت دیگر همچنان به گسترش است.

همچنین در rt.com Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده افزایش می یابد گذشته 10,000 میان ترکیبی از نگرانی کشف نشده تلفات & خوشبینی محتاطانه

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im