‘وجود دارد تاریکی شب و این یکی از آنها’: گرونوبل دروازه بان نشان دهنده پس از پرتاب توپ به خود خالص (تصویری)

برایس Maubleu این بیچاره دروازه بان از سمت گرونوبل صحبت کرده است پس از فاجعه بار زوزه کش پروری تیم خود را به یک 2-0 شکست در کان.

گرونوبل نگهبان Maubleu به پایان رسید و همه امید خود را در کنار در نظر گرفتن هر نقطه از خود دور سفر به نرماندی که بدون توضیح تلاش خود را به پرتاب توپ در خارج از محوطه جریمه به پایان رسید در فاجعه است.

Maubleu نمی آزاد توپ را به درستی به او انداخت و ناخواسته پرتاب توپ به سمت خود هدف است.

متوجه اشتباه خود Maubleu متهم پس از نورد توپ شد اما قادر به متوقف کردن آن را از عبور از خط یکی از عجیب و غریب ترین گل به ثمر رساند تا کنون در این فصل.

هدف فرستاده گرونوبل به یک 2-0 دور شکست و به سمت چپ دروازه بان برای اندیشیدن به یک اشتباه است که به پایان رسید تا روند آنلاین برای تمام دلایل اشتباه.

“وجود دارد تاریک شب است و این یکی از آنها” او اعتراف کرد به خبرنگاران پس از بازی

“در هدف, من می خواستم به سرعت تنظیم ژروم (Mombris) اما من تو را دیدم که او به دنبال من هستند و بنابراین تجدید نظر در تصمیم من و سپس توپ را به سمت چپ من دست کمی مانند آنچه رخ داده به (دروازه بان مارسی استیو) Mandanda.

همچنین در rt.com اشتباه احمقانه از سال! خطر ناک دروازه بان پاراگوئه می رود ویروسی به عنوان او دریبل توپ به هدف خود (تصویری)

“این اتفاق می افتد و گاهی اوقات مردم فکر می کنم که آن را احتمالا نمی تواند اتفاق می افتد به دیگران است. در پایان من بازی توپ تفکر که تمام شد هنوز هم خوب است اما ظاهرا این توپ در حال حاضر در رفته.

“من نا امید چون آن را به ما حریف دو هدف منجر شود. من را به سرعت پشت کار و حرکت می کند به دلیل آن را احتمال انجام دور در رسانه های اجتماعی.

“دروازه بان موقعیت است و در معرض خطرات وجود دارد. پس از آن من در بازی ساخته شده و صرفه جویی حتی اگر آن را نمی توان از یاد برد.”

هدف برانگیخته خاطرات Mandanda خطا هشت سال پیش زمانی که او اقدام به پرتاب به نظر می رسد به چوب در دستکش خود را قبل از انداختن کاملا برای Valencienne را Foued Kadir در طول یک لیگ 1 بازی.

همچنین در rt.com یکی از خنده دار ترین اهداف خود را در همه زمان!’: لیون مدافع قرمز رو بعد از فاجعه باری اعتصاب گذشته خود حافظ مقابل پاری سن ژرمن (ویدیو)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de