شهر لندن است که آماده و مایل به مرحله و بازی میزبان را به تابستان امسال در بازی های المپیک, با توجه به یکی از اصلی ترین نامزدها برای شهردار این شهرستان.

شان بیلی حاکم محافظه کار و نامزد حزب برای این کار از شهردار لندن است و با قاطعیت اعلام کرد که پایتخت انگلیسی خواهد بود آماده به گام تا گام در اگر مداوم شیوع کروناویروس ثابت می کند به اندازه کافی جدی به زور بازی به نقل از توکیو است.

آنفولانزا مانند ویروس گرفته زندگی بیش از 2000 نفر در چین و آلوده بیش از 74,000 در سراسر جهان با توجه به مهر و شیوع بیماری در حال حاضر مجبور به یک میزبان از تعویق و لغو به عنوان آسیایی, تقویم ورزشی شده است ضربه سخت از بحران.

کمیته بین المللی المپیک اعلام کرده است که به آن توصیه شده توسط سازمان بهداشت جهانی است که وجود دارد “هیچ موردی” برای کمیته بین المللی المپیک برای اجرای طرح های احتمالی برای نقل مکان و یا انصراف از بازی ها.

اما اگر بحران بدتر یا همچنان طولانی تر از انتظار می رود بیلی گفت: لندن آماده به گام و میزبان بازی ها در صورت لزوم.

“لندن می تواند میزبان #المپیک در سال 2020” او هنوز توییتی.

“ما باید زیرساخت ها و تجربه. و با توجه به #coronavirus شیوع جهانی ممکن است ما نیاز به گام تا.

“به عنوان شهردار, من مطمئن خواهند شد که لندن آماده است برای پاسخ به تماس و میزبان بازی های المپیک دوباره.”

شده است وجود دارد بدون نظر از توکیو 2020 سازماندهی کمیته های زیر بیلی گفته است اما آیا می گویند در بیانیه ای که کمیته انجام تمام مراحل لازم در مورد کوروناویروس.

“توکیو 2020 ادامه خواهد داد به همکاری با تمام سازمان های مربوطه که به دقت نظارت بر هر گونه بروز بیماری های عفونی و ما بررسی خواهد شد هر گونه اقدامات که ممکن است لازم باشد با تمام سازمانهای مرتبط” آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im