‘جهان است در چنین وضعیت’: ژاپنی PM آبه نشان می دهد برای اولین بار است که بازی های المپیک توکیو می تواند به تعویق افتاد

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه می گوید که در این تابستان توکیو المپیک ممکن است نیاز به تعویق افتاد به کشورهای متعدد ابراز رزرو در مورد شرکت در این بازی ها به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بعد از کانادا و استرالیا اعلام کرد که آنها نمی خواهد ارسال ورزشکاران برای بازی های المپیک هر بازی به میزبانی این تابستان همراه با گزارش های مختلف فردی ورزشکاران ابراز نگرانی آبه گفت: در یک مجلس جلسه است که این رویداد به احتمال زیاد باید موکول کرد و گفت که او را با مذاکره با کمیته بین المللی المپیک (IOC) رئیس جمهور توماس باخ در مورد این موضوع.

همچنین در rt.com المپیک ستاد تنظیم 4-هفته مهلت برای تصمیم گیری در سرنوشت coronavirus-تهدید توکیو 2020 بازی

اگر من پرسید که آیا ما می توانیم در برگزاری بازی های المپیک در این نقطه در زمان, من می خواهم که به می گویند که جهان است در چنین وضعیت,” آبه گفت.

کمیته بین المللی المپیک گفت: آن را ارزیابی برنامه هایی برای برگزاری بازی های المپیک که در حال برنامه ریزی برای جولای 24, در تاریخ بعد با توجه به Covid-19 همه گیر است که نابود جهانی ورزش در هفته های اخیر.

Yoshiro موری رئیس جمهور از توکیو بازی های المپیک کمیته گفت که او پشت این ایده از بررسی تاریخ شروع این بازی و استقبال از مشورت با کمیته بین المللی المپیک.

ژاپن در یک حالت بحرانی و موقعیت در ایالات متحده و اروپا شده اند غیر طبیعی,” موری گفت.

ما آنقدر احمقانه به می گویند ما آن را در زیر ما اول (برنامه ریزی).”

المپیک برگزار شده بود قبلا بیان hesitance به تاخیر انداختن و یا به تعویق انداختن این رویداد اما گفت که اگر آن را ممکن است برای نگه داشتن آنها را در حد معمول شکل پذیرفته شده و سپس تعویق به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است.

اگر آن را دشوار است به نگه داشتن بازی در چنین راهی ما را به تصمیم می گیرید برای به تعویق انداختن آن با دادن اولویت به (بهداشت و سلامت) ورزشکاران,” او گفت:.

اگر چه بین المللی المپیک خواهد شد تصمیم نهایی (در ماده) ما از همان دیدگاه است که لغو یک گزینه نیست.

همچنین در rt.com کانادا و استرالیا را ارسال تیم به توکیو در سال 2020 ژاپن با اذعان به تعویق انداختن بازی های المپیک بیش از Covid-19 ‘ممکن است تبدیل به یک گزینه’

در حالی که ژاپن هنوز به رکورد Covid-19 عفونت نرخ همتراز با برخی از کشورهای اروپایی و ایالات متحده برخی از منتقدان هشدار داده اند از یک “غلط سحر’ با توجه به مقدار کم تست های انجام شده نسبت به جمعیت این کشور است.

کمیته بین المللی المپیک گفت: روز یکشنبه که آنها را بررسی سناریوهای مختلف برای به تعویق انداختن بازی های المپیک “در چهار هفته بعدی.

بازی های پارالمپیک, برنامه ریزی برای شروع در 25 اوت نیز بخشی از این بحث مربوط به تعویق انداختن بازی های المپیک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de