پس از 154 مسابقات پوشا از 10 سال و دو مدال طلای المپیک, فرانسوی, judoka عروسکی Riner سرانجام طعم شکست روز یکشنبه به او از دست رفته را به رقیب ژاپنی Kageura Kokoro در پاریس گرند اسلم در یک به یاد ماندنی ناراحت است.

24-در سال Kokoro شد مخفیگاه آنان را به Riner مشکلات زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات در برازیلیا در سال گذشته اما Riner کشیده پیروزی پس از شش دقیقه طلایی نمره اضافه کاری.

همچنین در rt.com ‘ورزش تغییر زندگی من و طرز فکر’: پوتین می گوید پدر و مادر در برابر او تحصیل در رشته هنرهای رزمی, اما مربی صحبت کردیم آنها را در اطراف

این جفت ارز یک بار دیگر نمی تواند جدا شده در بازه زمانی اختصاص داده شده در Palais Omnisports de Paris-Bercy در پاریس در روز یکشنبه اما Kokora به ثمر رساند بازی برنده امتیاز فقط 40 ثانیه به زمان اضافی به او ضربه uchi-ماتا-sukashi به ارسال Riner به حصیر.

Riner آخرین جودو شکست آمد و در سپتامبر 2010 در وزن نهایی این توکیو و مسابقات قهرمانی جهان را به دیگری, ژاپنی, تاکاهاشی Kazuhiko.

Riner به نظر می رسد تا حدودی فرسوده در طول مسابقات در چه اولین تفرج از سال 2020 پس از رقابت فقط دو بار در سال گذشته برنده هر دو مونترال جایزه بزرگ و در نظر گرفتن برازیلیا گرند اسلم در ماه اکتبر.

او گرفته شده بود به اضافه کاری در دور دوم مقابل اتریش judoka استفان Hegyi اما پیشرفته به مرحله بعدی پس از موفقیت در شکست دادن او کردند که بالاترین نمره ممکن در این ورزش است.

Riner به نظر می رسد در کنترل برای جادوها طولانی خود را در مسابقه نهایی با Kokoro اما نمی تواند کاملا اثبات اقتدار خود را در جوان خود را به حریف. با حزبی پاریس جمعیت شعار Riner نام در سراسر Kokoro با موفقیت مقابله Riner پا-پرتاب با یک دست-پرتاب خود را پایان دادن به بازی و Riner طلسم از تسلط بیش از این ورزش است.

همچنین در rt.com کوه در می رم،: پوتین رنج می برد جودو آسیب در طول آموزش با قهرمان المپیک در سوچی (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی