راه مسی ‘طول می کشد مراقبت از خود را” به این معناست که او بازی خواهیم کرد تا او حداقل 38 می گوید: بارسلونا افسانه Puyol

لیونل مسی ارائه شده است مدافعان در سراسر جهان خوابی برای دهه گذشته است و ادامه خواهد داد برای حداقل پنج سال با توجه به تیمی سابق خود بارسلونا, افسانه, Carles Puyol.

مسی, 32, شده است, حادثه, دفاع از ترکیدن بر روی صحنه با بارسلونا به عنوان یک نوجوان است و به سرعت نزدیک 700-هدف علامت گذاری برای باشگاه و کشور است.

برخی از آنها دیده می شود نشانه هایی از آرژانتین maestro کاهش این فصل به عنوان او را تحمل یک غیر منتظره ای طولانی خشکسالی از چهار بازی بدون گل برای کاتالانها – اگر چه او ثبت شده و شش کمک در آن زمان.

اما هر کسی که به امید کاهش خروجی از پرکاری خواننده گروه خواهد بود نا امید با توجه به سابق بارسا کاپیتان Puyol, 41, که برنده لیگ قهرمانان اروپا سه بار در کنار مسی.

اسپانیا در جام جهانی برنده می گوید که در حال حاضر بارسلونا کاپیتان کامل ارادت خود را به سادگی بدان معنی است که او می تواند در ادامه بازی تا زمانی که حداقل 38.

“مسی 32 است و یک بازیکن که طول می کشد مراقبت از خود مانند لئو می کند می توانید بازی تا زمانی که او 38,” Puyol گفت: Marca گزارش شده است.

Puyol همچنین اخراج های اخیر حدس و گمان است که مسی می تواند به ترک بارسا – باشگاه او شده است در پس از سن 12 – پس از زشت اخیر رسانه های اجتماعی با تف ورزشی کارگردان Eric Abidal.

میزبان باشگاه های اروپا شده اند را برای خود در چشم انداز فریبنده شماره 10 به دور از Nou Camp برای گرگ و میش از زندگی حرفه ای او اگر چه Puyol معتقد است که برای زمان حال حداقل او باقی خواهد ماند در اسپانیا.

“چرا ما صحبت کردن در مورد بارسلونا بدون مسی زمانی که او در اینجا در حال حاضر ؟ آنچه ما باید انجام دهید این است که سعی کنید به عنوان آنجا که ممکن است با او” Puyol گفت.

همچنین در rt.com خداحافظ بارسلونا? کبود لیونل مسی را تاثیر عظیم اگر منچستر سیتی و لیورپول و یا منچستر یونایتد فریب او را به لیگ برتر

در حالی که مسی را هدف خروجی دارای مشکلاتی روبرو از نوبت در سال است که خود را چند ساله رقیب کریستیانو رونالدو است ،

پرتغالی به جلو مشبک 10 گل در شش بازی از آنجا شروع سال نشان دادن هیچ نشانه ای از کاهش با وجود تبدیل 35.

بنابراین با Puyol این اظهارات که مسی را چوب در اطراف تا زمانی که او 38 و رونالدو به احتمال زیاد به اینجا برای چند سال هنوز مدافعان را به صبر کمی طولانی تر قبل از خواب بیشتر کاملا.

همچنین در rt.com رونالدو می رسد و در عین حال یکی دیگر به ثمر رساند به عنوان نقطه عطف او در کیسه های دو مجازات برای یوونتوس در پیروزی فیورنتینا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی