‘ارزش زندگی خود را عالی است’: مودی گسترش هند در سراسر کشور Covid-19 مستند تا مه 3 به عنوان کشور در صدر 10,000 موارد

نارندرا نخست وزیر هند اعلام کرده است که فرمت این کشور coronavirus مستند اشاره کرد که در حالی که اجتماعی فاصله کار تا یک ماه دیگر از محدودیت های مورد نیاز است به عنوان ملت مبارزه با این بیماری همه گیر.

طولانی مدت مستند آمد صبح روز سه شنبه با PM گفتن شهروندان در ملی آدرس که تلاش های آنها پرداخت اما هند هنوز آماده نیست برای بلند ملی خود شده است.

در ابتدا اعمال شده در اواخر ماه مارس برای 21 روز اقدامات در حال حاضر مجموعه منقضی شده در مارس 3, مودی افزود با این حال که محدودیت در برخی از مناطق ممکن است آرام است.

این اقدامات باید در یک قیمت بزرگ اما ارزش خود را از زندگی است عالی

“تا آوریل 20, تمام مناطق محلات و ایالات متحده خواهد بود از نزدیک بررسی شود که چگونه آنها به شدت در حال اجرای هنجارهای” مودی گفت و اشاره کرد که پس از آن نقطه متحده با کنترل شیوع بیماری خواهد بود “اجازه اجازه دهید به برخی از فعالیت های مهم, رزومه, اما با شرایط خاص.”

تاثیر گسترده ای swathes از این کشور عظیم جمعیت 1.3 میلیارد نفری هند را حفظ بزرگترین مستند قرار دادن بیشتر مردم تحت محدودیت های مسافرتی بیش از هر ملت دیگر در میان حرکت سریع بیماری همه گیر کوروناویروس. هر چند برخی از ضروری بخش شده اند مجاز به نگه داشتن در حال اجرا بسیاری از کشور مجبور شده است در داخل خانه جسارت تنها به انتخاب کنید تا ضرورت مانند مواد غذایی و دارو است.

دفتر نخست وزیر اسرائیل نشان داد که این اقدامات می تواند تمدید شود در طول تعطیلات آخر هفته پس از قرار دادن از انتشار اخبار در مورد “مذاکرات گسترده” با وزرای ارشد از سراسر این کشور در حال حاضر وجود دارد “اجماع” در طول مستند دوره در زمان.

چون “تیمم” شکسته نشده است در هند گسترش تهاجمی مهار استراتژی لازم است گفت: سورش کومار Rathi متخصص اپیدمیولوژی و استاد بهداشت عمومی بنیاد هند که به نام حتی شدیدتر شده است.

“تمدید مستند باید اجرا شود با محدودیت های آن باید به یک حکومت نظامی-مانند وضعیت” Rathi گفته بلومبرگ. “در ابتدا ما نیاز به زنده ماندن. اقتصاد و چیزهای دیگر بعد خواهد آمد.”

همچنین در rt.com هند و پاکستان ممکن است بازگشایی برخی از مهم صنایع در میان Covid-19 مستندات

Arvind Kejriwal, وزیر از شهر دهلی نو, تقدیر از این حرکت پیش از آن اعلام رسمی به tweeting که این ساعت تا به حال “گرفته شده یک تصمیم درست برای گسترش [این] مستند” اضافه کرد که “همه دستاوردهای از دست رفته خواهد بود” اگر این اقدامات برداشته شد در حال حاضر.

با وجود این فرمت با بانک جهانی پیش بینی 1.5 درصد کاهش رشد اقتصادی هند در این سال مالی – سه دهه کم دهلی نو نیز بوده است خانههای گلی خالی بازگشایی بخش هایی از اقتصاد آن برخی از بخش های آن آورده شده است به توقف در میان محدودیت های مسافرتی.

همچنین در rt.com چه اتفاقی برای اقتصاد هند اگر coronavirus مستند نیست برداشته تا زمانی که ممکن است?

قبل از مودی تصمیم تعدادی از کشورهای توسعه یافته محدودیت های خود را به طور یک جانبه از جمله ماهاراشترا هند را بدترین آسیب دیده منطقه – که تحت فشار قرار دادند آن مستند حداقل تا پایان ماه آوریل وزیر Uddhav Thackeray اعلام کرد بیش از آخر هفته. هر چند او ارائه چند جزئیات بیشتر Thackeray گفت: دولت اقدامات خواهد بود آرام در برخی از مناطق و محکم در دیگران پس از 14 آوریل به احتمال زیاد هدف قرار دادن مناطق با بیشترین شیوع است.

ایالات متحده و سرزمین های مگالایا, Mizoram, تامیل نادو, آروناچال پرادش, Tamil Nadu, Telangana, West Bengal و Odisha اند و هر یک نیز گسترده خود را در منطقه گسترده قرنطينه تا پایان ماه آوریل در حالی که پنجاب طولانی مدت خود اقدامات تا زمانی که ممکن است 1.

هند در صدر 10,000 موارد Covid-19 روز سه شنبه, شمارش برخی از 358 مرگ و میر در آن شیوع با توجه به آخرین آمار و ارقام منتشر شده توسط وزارت بهداشت. هر چند هند اپیدمی باقی مانده کوچکتر از شیوع بیماری در ایالات متحده و بسیاری از کشورهای اروپایی تعداد موارد جدید شتاب در روزهای اخیر شاهد برخی از 1200 روز دوشنبه به تنهایی.

همچنین در rt.com قفل شده است و به معنای واقعی کلمه: مقامات هندی قرار دادن قفل بر خانه های قرنطینه متخلفان برای جلوگیری از آنها را از رخنه کردن

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im