این ‘بی پروا’ شرکت با هدف قرار دادن کلید کارگران

“بی پروا” شرکت های امیدوار کننده بیمه خدمات درمانی کارگران پس انداز بزرگ از طریق مالیات dodging طرح های است که می تواند آنها را از جیب.

شرکت های که کار در حاشیه قانون هدف کلیدی کارگران در پیش نویس به کمک coronavirus بحران یک جعبه پول تحقیقات در بر داشت.

رسانه های اجتماعی آگهی فشار کارگران نسبت به برخی از شرکت چتر را که سنگین برش از حقوق خود را.

در عوض این شرکت با پنهان کردن بخشی از حقوق خود را از taxman.

اما اعلیحضرت او درآمد و آداب و رسوم (HMRC) گفت: امضای قرارداد با این شرکت که از آن به عنوان “بی پروا” ترک می تواند کلید کارگران رو بزرگ و غیر منتظره صورت حساب های مالیاتی.

یک آگهی در توییتر می گوید: “اگر شما بوده ام در پیش نویس به منظور تقویت بیمه خدمات درمانی در پاسخ به #coronavirus گیر ما می خواهیم به شما کمک کنند.”

زمانی که عامل قانونی کار را از طریق یک شرکت چتر می توانید آن را آسان تر به در شغل برای کارفرمایان متعدد در یک بار.

کارگر خود را حقوق و دستمزد پرداخت شده به شرکت چتر که پس از آن می پردازد مالیات ملی بیمه و سایر کسورات از طرف آنها. پس از در نظر گرفتن هزینه شرکت چتر خواهد شد و سپس پرداخت کارگر چه مانده است.

اما یک شرکت گفت: پول جعبه است که آن را ممکن است برای صرفه جویی در هزاران پوند در یک سال از نظر قانونی با پنهان کردن یک تکه بزرگ از یک کارگر حقوق و دستمزد از taxman.

نما بهداشت و درمان به عنوان یک کارگر در یک حقوق و دستمزد £145 روز خبرنگار ما گفته شد رنگ آبی تیره و حرفه ای انگلستان-ثبت نام چتر شرکت است که می تواند آنها را به خانه 78 درصد از حقوق خود را که بیشتر از آنها را ساخته اند و از طریق یک استاندارد شرکت چتر.

کی از آبی تیره و حرفه ای توضیح داد که چگونه این طرح کار می کند: “شما دریافت یک پرداخت است که یک پای [پرداخت به عنوان شما کسب درآمد] حقوق و دستمزد پرداخت که مشمول مالیات و شما دریافت خواهید کرد یک payslip – و تعادل باقی مانده است و پس از آن پرداخت می شود به عنوان یک سرمایه گذاری پرداخت.”

“شما خود را دریافت دوم مبلغ به حساب شما…و به خاطر آن انجام می شود که در راه وجود دارد این است که هیچ بدهی مالیاتی در دومین دین” او به ما گفت.

به عنوان یک نتیجه, بهداشت و درمان, کارگر, کسب درآمد £725 هر هفته خواهد بود قادر به جیب £60 بیش از اگر آنها با استفاده از یک استاندارد شرکت چتر.

  • “من ممکن است از دست دادن آن همه اما هیچ کمک برای من’
  • قمار گریز ‘باید تعطیل’

اما آنچه کی نمی گویند این است که آبی تیره و حرفه ای را £80 یک هفته در هزینه چهار برابر استاندارد در صنعت است که دولت می تواند فریب خورده را تا نصف مالیات است که باید آن را دریافت کرده اند.

کی اصرار داشت این طرح مالیاتی سازگار است. اما انواع مشابه طرح به چالش کشیده شده توسط HMRC در گذشته را ترک کرده است که هزاران نفر از کارگران با فلج صورت حساب های مالیاتی.

برخی حتی رو از دست دادن خانه های خود را ترک امور مالی خود را در ژنده پوش.

در پاسخ به این یافته ها از پول جعبه تحقیقات جودیت فریدمن استاد مالیات حقوق و سیاست در دانشگاه آکسفورد – گفت: “این یک احتمال قوی است که HMRC را به چالش بکشد و آنها را [طرح] با موفقیت انجام شد.””نه تنها می تواند فرد مالیات دهندگان می شود در سمت چپ با یک لایحه بزرگ و بسیاری از بدون هیچ زحمتی اما آنها در حال حاضر پرداخت می شود نسبتا زیادی هزینه های مروج بنابراین آنها بسیار بدتر از آنها می شده اند به انجام همه چیز را در یک راه ساده,” او گفت:.”این ناراحت کننده است که مردم در حال تلاش برای فروش این طرح با…حداقل از توضیح خطرات. همه چیز ممکن است باید انجام شود برای جلوگیری از این شرکت برای انجام این کار قبل از مالیات دهندگان عادی در آن است.”

‘دولت آن را دوست ندارد’

جعبه پول نیز صحبت کرد و به یک واسطه از انقباض دیده بانی است که به طور فعال به اهداف کلیدی کارگران با آگهی در توییتر و LinkedIn.

“تیم” از قرارداد طلایه دار ارائه شده برای ثبت نام با ما با یک چتر شرکت همچنین ارائه 78% را به خانه پرداخت.

او توضیح داد که شرکت چتر او با این نسخهها کار “با استفاده از چند نقاط ضعف مالیات” و اعتراف کرد که “دولت آن را دوست ندارد”.

“آنها [دولت] را امتحان کنید و قانونگذاری در برابر آن قانون بسیار کند بنابراین هنگامی که قانون جدید حرکت در تاپیک صد مختلف چتر که پاپ تا هفته آینده با یک نوع متفاوت از ساختار پرداخت آن را دریافت نمی کند گرفتار شده توسط قانون است.

“بنابراین هدف این پست همیشه در حال حرکت و ارائه دهندگان همیشه در تلاش برای تهیه کردن به این که” او گفت:.

هیچ یک از این دو شرکت در پاسخ به این یافته ها از بررسی ما است.

یک HMRC سخنگو گفت پول جعبه “این تکان دهنده است که بی پروا مروج طرح های اجتناب از مالیات در حال هدف قرار دادن بازگشت بیمه خدمات درمانی به کارگران در طول این زمان دشوار است. HMRC منتشر شده [مشاوره] در 30 مارس هشدار بازگشت کارگران در مورد این موضوع.

“توصیه ما همواره به هدایت و روشنی از چنین طرح و گزارش آنها به ما در اعتماد به نفس برای بررسی”.

وجود دارد جزئیات بیشتری از این داستان را در جعبه پول و شما می توانید به دنبال آنا و جعبه پول در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de