فوق العاده غنی رانش دور از گناه زمین در coronavirus-اثبات فوق العاده-قایق بادبانی

توسط Chris Sweeneyنویسنده که نوشته شده است به صورت های مختلف انگلستان از جمله روزنامه تایمز, خورشید, رکورد روزانه و مجلات

اجتماعی فاصله کلید ایمنی در میان Covid-19 pandemic, و چه مکانی بهتر از دریاهای آزاد و به دور ماندن از همه ؟ است که اگر شما می توانید استطاعت لوکس و سوپر قایق بادبانی یکی از این عفونت-پرتکاپو گشت.

قایق بادبانی خصوصی به طور معمول دیده می شود به عنوان ارتفاع لوکس و نماد وضعیت نهایی. اما در حال حاضر به لطف Covid-19 گیر آنها ارتفاع ایمنی – اما تنها اگر شما یک تعادل بانکی که شبیه تولید ناخالص داخلی یک کشور آفریقایی است.

منشور قایق بادبانی شرکت باید تغییر استراتژی های تبلیغاتی و شروع به تبلیغ رگ های خود را به عنوان امن ترین مکان برای خود منزوی و سالم بماند. کاملا به سادگی وجود دارد هیچ فرصتی از bumping به هر کسی و یا سرفه-در حالی که شما در bobbing در مورد دریاهای آزاد است. هنوز, آن را تنها یک گزینه برای ثروتمند با قیمت اعم از $120,000 برای $600,000 هر هفته بسته به اندازه رگ.

در حالی که هزاران نفر از مسافران درمانده مجبور به تحمل کابوس از کشتی های کروز شده اند که تبدیل به شناور زندانها به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش در درون آنها آن را یک داستان متفاوت برای کسانی که با مقدار زیادی از پول نقد.

لوکس قایق بادبانی همه حال با دقت بررسی قبل از هر کسی بر می آید و هر خدمه آینده سرنشین در حال آزمایش این ویروس پس هر کس چراغ سبز داده می شود قبل از کشیدن لنگر.

همچنین در rt.com چه خواهد شد پس از coronavirus جهان به مانند زمانی که ما به سرمایه گذاری از خود انزوا?

صحبت به Robb Report, Daniel Ziriakus chief operating officer از کارگزاران Northrop & Johnson اعتراف کرد: “وجود یک سطح اضافی از watchfulness در رفتن در حال حاضر است.”

و Stefanos Makrymichalos مدیر عامل شرکت بین المللی قایق بادبانی شرکت توضیح داد: “هر یک قایق بادبانی ضد عفونی بین گروه های در هیئت مدیره هوا تصفیه شده در ترین قایق بادبانی و پاکیزگی استانداردهای بسیار بالا است.

“برخی از قایق بادبانی با استفاده از ویژه فیلتر هوا که کنترل گسترش پاتوژن ها و ازن ژنراتور می توان یک اتاق به اتاق اضافی برای بهداشت.”

نه تنها وجود دارد یک تغییر در دلایل برای تنظیم بادبان نیز وجود دارد یک تغییر در مقصد.

ایتالیایی ریورا است که به طور معمول در تابستان کانون است اما اجتناب با توجه به میزان شیوع این بیماری وجود دارد.

مسافران درخواست شرکت منشور در مورد تنظیم دوره به طور معمول بی سابقه از اماکن مانند نروژ یا آلاسکا به عنوان آنها به دنبال تنهایی و روشنی از آینده در تماس با Covid-19.

در اینجا نیز با یک نگاه به چند تا از جهان دیدنی قایق بادبانی و جایی که آنها در حال حاضر هستند.

گرفتگی

Oligarch رومن آبراموویچ صاحب این زرق و برق دار شاهکار مهندسی است.

آن چهارم-طولانی ترین قایق بادبانی جهان در 162.5 متر آن دارای دو استخر شنا با قابلیت تنظیم عمق آن پس از آن می تواند تبدیل به یک سالن به علاوه یک ضد paparazzi سپر خیره به دوربین های دیجیتال و خود سیستم دفاع موشکی.
در حال حاضر آن را فقط در سواحل این جزیره کارائیب, Saint Barthélemy.

Kismet

این یکی از اموال باارزش از پاکستان/آمریکا مغول شهيد خان ساخته شده است که ثروت خود را از صنعت خودرو و زنجیره ای فلکس-N-Gate و در حال حاضر صاحب NFL تیم Jacksonville Jaguars.

Kismet اخیرا در Sint Maarten در کارائیب است و در حال حاضر به عنوان بازگشت به فلوریدا بودند شهيد بنابراین یک فرصت خوب وجود دارد او ممکن است پریدن از روی خود منزوی در سبک.

روباه پرنده

شایعات را در که این 400 میلیون دلار کرگدن متعلق به آمازون, رئیس, جف بزوس, که این شرکت را رد می کند.

اما هر که در آن در حال حاضر در حال رفتن به رها کردن لنگر در خصوصی Bandos Island resort در مالدیو.

پادشاهی 5KR

جیمز باند شده روی این کشتی دیده می شود در Never Say Never Again. صاحبان آن شده اند عدنان Khashoggi سلطان برونئی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آن زمان کاپیتان شاهزاده آل ولید بن طلال از عربستان سعودی است. او پنج عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و 11 سوئیت مجلل. در حال حاضر او در بارانداز در سام Remo.

Aviva

این گیج متعلق به میلیاردر Joe Lewis که صاحب Tottenham Hotspur FC در انگلستان و سرمایه گذاری سازمان تویستکک ،

او نمی خواهد دست از بازی های مورد علاقه خود را ورزش تنیس و اسکواش به عنوان Aviva سرپوشیده دست و پا زدن دادگاه.

در حال حاضر او در پورت در فلوریدا, فلوریدا.

ذکر شریف: ژن ماشین

حداقل یک فرد ثروتمند به اندازه کافی برای پرداخت هزینه های فوق العاده قایق بادبانی نیست فقط استفاده از آن برای قرار دادن فاصله بین خود و ما در طبقه سوم و یا به طوری که او می گوید. این ‘متوسط’ 55 متری ژن ماشین به تازگی لنگر در فورت لادردیل فلوریدا که در آن خود را صاحب کارآفرین Jonathan Rothberg در تلاش بود به آمده تا با یک Covid-19 خانه تست کیت که اجازه کسی می دانم که اگر آنها به این ویروس در عرض 30 دقیقه یا حداقل کارگردانی زمین-بر اساس دانشمندان برای انجام این کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de