غرفه ممکن است خالی اما Khabib در مقابل فرگوسن هنوز هم می تواند UFC بزرگترین مبارزه در تمام دوران

با دانا سفید نزدیک به آشکار برنامه های خود را برای UFC 249 به نظر می رسد این سبک عنوان مبارزه با جهان می خواهد برای دیدن در واقع پیش بروید. و با وجود زمان coronavirus مستند آن می تواند در نهایت بزرگتر از همیشه است.

با توجه به آشفته در زمان باور نکردنی, گاهشمار حوادث گرفتار شده است که خود را matchup برای سال, شما می خواهم برای روشن فکر که رقابت بین Khabib Nurmagomedov و تونی فرگوسن بود واقعا jinxed.

چهار برابر مبارزه رزرو شده است که قبلا و در چهار برابر مبارزه کاهش یافته است از طریق. صدمات و بیماری و تصادف دمدمی مزاجی مربوط به فرگوسن و ولگرد کابل در FOX Sports TV مجموعه همه ساختگی برای دیدن هر یک از UFC قبلی رزرو سقوط توسط ایستگاه فرعی. آن را به اندازه کافی به دانا سفید چرخش سر.

همچنین در rt.com ‘آن را به یک بسته رویداد: UFC رئیس دانا سفید می گوید Khabib در مقابل فرگوسن پیش خواهد رفت – در رمز و راز محل

در واقع در حالی که آن را مانند نگاه فرصتی برای مطابقت با جفت شده بود و رفته با فرگوسن چیدن یک مصدومیت زانو و Khabib در حال حرکت به صورت Conor McGregor و داستین Poirier. اما در حال حاضر فرگوسن در کامل تناسب اندام و مشتاق برای رفتن در حالی که Khabib است که به دنبال بهترین و بزرگترین چالش برای کمک به سیمان میراث خود را به عنوان بزرگترین 155-کوبنده به فضل UFC هشت ضلعی.

این همه منجر به جفت همسان و برای پنجمین بار با مبارزه با طرفداران در سراسر جهان به اشتراک گذاری همان فکر کردم: “مطمئنا این مبارزه نمی تواند از طریق سقوط دوباره؟”

همه چیز نگاه مثبت است. هر دو مردان نگاه مناسب و آماده و با خود به کنفرانس مطبوعاتی اخیر تنها در خدمت به استوک آتش انتظار و حتی بیشتر. سرانجام در پنجم زمان درخواست آن را واقعا اتفاق می افتد.

سپس coronavirus ضربه پرتاب و کل سیاره را به بحران و در نهایت مستند.

همچنین در rt.com Khabib v فرگوسن را تعیین می کند بسیار سبک وزن و بز در همه MMA: اینجا چرا (تصویری)

جهان بزرگترین رویدادهای ورزشی از جمله توکیو 2020 المپیک بازی ها همه در حال حاضر شده است به تعویق افتاد اما بزرگترین MMA مبارزه به نحوی باقی می ماند با سفید کرده و به محل سکونت خود را تنظیم و مبارزه کارت اومده.

و بر اساس آنچه که او به ESPN گفت: در طول یک Instagram, زندگی می کنند, آن را نمی خواهد فقط به طور منظم مبارزه با کارت.

“ما در حال تلاش برای ساخت baddest کارت که تا به حال انجام شده را در تاریخ این ورزش است.”

برخی ممکن است بپرسید که چرا تلاش بسیار است که قرار به برگزاری یک رویداد ورزشی است که هیچ کس اجازه خواهد داشت به تماشای ؟

حقیقت این است که با یا بدون پرداخت جمعیت این می تواند یکی از بزرگترین شب در تاریخ UFC – اگر نه بزرگترین.

همچنین در rt.com “من هستم متولد از کوه های دیوانه!’ UFC 249 انیمیشن pokes در Khabib فرگوسن و دانا سفید در coronavirus vid (تصویری)

UFC شنبه شب حوادث معمولا باید به رقابت با دیگر ورزش هر دو برای ترویج در, منجر به رویداد و برای بینندگان در شب مبارزه خود را. اما با بقیه دنیای ورزشی موثر در وقفه های UFC به خوبی می تواند پیدا کردن خود را نه تنها در شهر بلکه تنها نشان می دهد در جهان است.

اگر همه چیز تایید کرد که سفید طرح های بلندپروازانه می تواند و خواهد شد به جلو آن را به UFC فرصت برای قرار دادن در یک رویداد برای سنین شامل برخی از بزرگترین, دیدنی ترین ستاره در یک شب که در آن طرفداران ورزش تنها یک رویداد ورزشی در دسترس به تماشای.

عدم وجود دانشگاه علوم پزشکی مشهد بر روی صندلی در این عرصه خواهد بود صرف ربطی اگر مبارزه برای پخش در سراسر جهان به ده ها میلیون نفر. تمایل برای طرفداران به پخش زنده ورزشی همراه با این واقعیت است که بسیاری از طرفداران ورزش های آنلاین به نظر می رسد در حال رفتن به سرد ترکیه در حال حاضر به معنی پرداخت به ازای هر مشاهده و خرید یو پی اس می تواند از طریق سقف به عنوان طرفداران گله خود را به تلویزیون و لپ تاپ ها و دیگر جریان دستگاه های خود را برای دریافت یک و تنها رفع زنده ورزشی اقدام در مارس 18.

همچنین در rt.com UFC فقط این f*cking مبارزه… سیاره زمین نیاز به دیدن Khabib در مقابل تونی فرگوسن!

پرتاب در این واقعیت است که کارت خواهد شد در صدر بیشترین پیش بینی مبارزه در سال های اخیر UFC تاریخ بین دو مردان با طولانی ترین برنده رگه در ارتقاء و این واقعیت است که آن را برای یک عنوان جهان و آن را به شما می دهد همه چیز شما نیاز به نه تنها به جلو در حد معمول طرفداران MMA اما همچنین به طور بالقوه بهره میزبان پاره وقت و حتی برای اولین بار MMA ناظران به اتمام UFC.

ما می دانیم که تولید خواهد شد کشو بالا. ما همچنین می دانیم مبارزان بهترین هستند در این سیاره است. همه دنیا باید بدانند که در حال حاضر آن است که قطعا اتفاق می افتد و که در آن و زمانی که به تماشای.

وقتی که اتفاق می افتد وجود دارد یک فرصت عادلانه یک تکه قابل توجهی از ورزش-تماشای جهان آن را بررسی خواهد کرد.

همچنین در rt.com UFC 249: تونی فرگوسن بزرگترین تهدید برای Khabib عنوان و ‘عقاب’ کنفرانس مطبوعاتی واکنش نشان می دهد و او آن را می داند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im