بلاروس minnows FK Slutsk تبدیل شده اند بعید است قهرمان فوتبال جهان با زبان انگلیسی فوق العاده پایه با توجه به دو entendre نام است که بر اساس آنها صحبت از یک پیراهن با حمایت سایت های بزرگسالان Pornhub.

در کوتاه مدت 22 سال سابقه FK Slutsk نمی توانست تصور آنها می خواهم به دست آوردن یک فرقه زیر از حوصله و مردان در سراسر جهان در طول یک جهانی همه گیر.

به عنوان اقدامات implimented برای مبارزه با گسترش covid-19 محو در سراسر جهان فوتبال, تقویم یکی از مبهم لیگ ارائه یک فانوس دریایی از امید از جنون برای مردان سراسر جهان است.

همچنین در rt.com چه coronavirus? طرفداران بسته ورزشگاه برای تماشای مینسک دربی به عنوان بلاروس همچنان تنهاست لیگ سوار Covid-19 طوفان

بلاروس لیگ برتر در حال حاضر تنها لیگ فوتبال در اروپا است که اتخاذ اقدامات برای لغو یا به تعویق انداختن مسابقات در پی قاره coronavirus بیماری همه گیر.

وجود داشتن شده است در مجموع 105 موارد ثبت شده از coronavirus در این کشور رئیس جمهور بلاروس الکساندر لوکاشنکو به تصویب رسید سهل انگاری نگرش به حفاظت اصرار “وجود دارد بدون ویروس” در کشور است.

لوکاشنکو به خبرنگاران گفت: در حالی که گرفتن یک استراحت از بازی هاکی روی یخ: “بهتر است به مرگ پای خود را از زانو” و ادعا کرد که زمین های یخی هستند که بهترین محیط برای دفع این بیماری است.

به نظر می رسد به عنوان هر چند در بلاروس یک زمین فوتبال است که بیش از حد; آخر هفته گذشته در لیگ برتر بازی یک تقویم کامل از مسابقات با انتخاب از وسایل بودن مینسک دربی به پایان رسید که در هیجان 3-2 برنده برای FC مینسک در برابر Dinamo.

آنچه به دنبال این بود سنبله در بینندگان و خیل فوتبال-گرسنگی مردانه در سراسر جهان با عجله برای اعلام حمایت خود را به صورت تصادفی بلاروس تیم در غیاب معمول خود را به باشگاه ارائه فوتبال خود را حل کنند.

اما اکثریت قریب به اتفاق نمی انتخاب کنید Dinamo یا FC مینسک است. و نه آنها را انتخاب کنید و یک بار بارسلونا لیگ قهرمانان مخالفان BATE Borisov.

توده ها را برداشت amusingly-نام FK Slutsk, کوچک, باشگاه از یک شهر 61,000 واقع فقط چند زمین فوتبال بیش از 100 کیلومتر از مینسک.

آن را طولانی نیست قبل از پیروان جدید عطا ‘برنامه نویس’ نام مستعار خود را بر تیم جدید تنها خدمت به شدت علاقه است.

در روزهای اوج توجه رسانه ها یک FK Slutsk زبان انگلیسی حساب تعیین شده بود تا به اطلاع هجوم جدید Slutsk ultras در نتایج و وسایل و همچنین یک دستی مختصر و مفید از تاریخچه باشگاه.

و همانطور که با هر خود احترام اروپای شرقی تیم فوتبال Slutsk را از آنجا به دست آورد موج جدیدی از شبانه ultras از انگلستان و بیشتر در صحرا با یک جانباز از لندن حتی سرودن یک ترانه به قهرمانان خود را.

و هنگامی که حساب شناور ایده به دست آوردن برخی از درآمد اضافی برای شکار یک پیراهن حامی وفادار fanbase پاسخ با استادانه ایده آل شریک رسمی برای ‘برنامه نویس’: Pornhub.

باید مشارکت تحقق آن می توانید پیوستن به دو اجتماعی-فاصله ناجی در یک سقوط قرنطینه ربانی; Pornhub ارائه آن cooped در خانه این فرصت را به عمل خود را از عشق به خود و در خود به انزوا با اعلام حق بیمه خود را سرویس کاملا رایگان است.

این ایده ممکن است به عنوان عجیب و غریب آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد و می داند که در آینده ما ممکن است ، در پیراهن از FK در فرانسه.

جالب اینجاست که آنچه که بیشتر غیر واقعی است دیدن ‘برنامه نویس’ در Pornhub هر زمان به زودی…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی