نشان می دهد می رود در بازی های المپیک, سازمان وجود دارد گفته است ” هیچ موردی برای حرکت و یا لغو 2020 توکیو بازی

سازمان دهندگان بازی های المپیک در توکیو گفته شده توسط کارشناسان پزشکی که وجود دارد این است که هیچ موردی برای بازی های المپیک تابستانی به لغو و یا نقل مکان کرد و با توجه به شیوع کروناویروس.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) به اطلاع کمیته بین المللی المپیک (IOC) وجود دارد که بدون نیاز به در نظر گرفتن حرکت بازی ها و یا لغو آنها را به صراحت به عنوان یک نتیجه از وقوع.

این رویداد آغاز و در تاریخ 24 ژوئیه های سازمان گفت که تست و مهار اقدامات خواهد یافت و پس از این کشور برای اولین بار تایید کرد coronavirus مربوط به مرگ است.

رئیس کمیته بین المللی المپیک را هماهنگی کمیسیون John Coates گفت: توصیه های کمیته بین المللی المپیک دریافت کرده بود “خارج” از که بود که “هیچ موردی برای هر احتمالی برنامه از لغو بازی ها و یا حرکت بازی.”

همچنین در rt.com شانگهای shutdown: چینی شهر به حالت تعلیق در تمام رویدادهای ورزشی به عنوان coronavirus نگرانی افزایش

گسترش coronavirus را مجبور به لغو یا تغییر زمان یک میزبان از رویدادهای ورزشی بین المللی از جمله تعدادی از 2020 مقدماتی المپیک مسابقات ورزشی از جمله بدمینتون و بوکس هم که قرار می گیرد در چین است.

اما کار در حال انجام توسط ژاپنی سازماندهی کمیته ویروس نیروی کار و دیگر نهادهای ملی داده است اعتماد به نفس به هر دو کمیته بین المللی المپیک و کسی که این وضعیت را تحت کنترل زمان بازی شروع در تابستان.

کواتس در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با توکیو 2020 جمهور Yoshiro موری و به خبرنگاران گفت که انتظار بالا بود که “ما قادر خواهید بود تا اطمینان حاصل شود که بازی پیش بروید در راه است که امن برای ورزشکاران و تماشاگران است.”

همچنین در rt.com قرمز پرچم: چینی فرمول 1 جایزه بزرگ رسما به تعویق افتاد و در میان coronavirus نگرانی

مدیر عامل شرکت بازی’ کمیته برگزاری Toshiro Muto قبلا گفت که او “به طور جدی نگران” در مورد تاثیر این ویروس ممکن است در بازی های المپیک, اما بعدا گفت که این بازی خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.

شده اند وجود دارد بیش از 60 ، 000 coronavirus موارد در سرزمین اصلی چین با حدود 450 سراسر 24 سایر کشورها و مناطق. سی و سه نفر از کسانی رخ داده در ژاپن با یکی دیگر از 218 در کشتی کروز قرنطینه در بندر.

با وجود چالش های مواجه شده توسط برگزارکنندگان و تیم مقامات Coates ستایش چین برای خود در واکنش به شیوع گفت: آن تحت تاثیر قرار گرفته بود او را در چگونه آنها را تحت نظارت خود ورزشکاران “پس از یک روز” و توضیح داد که بسیاری از ستاره های خود را به حال شده است آماده سازی برای بازی های المپیک در خارج از کشور و به احتمال زیاد نیاز به رفتن را از طریق فرآیند قرنطینه در هنگام ورود خود را در ژاپن در تابستان.

همچنین در rt.com دوباره سعی کنید: هنگ کنگ Rugby Sevens موکول به عنوان coronavirus ادعا می کند یکی دیگر از اوایل سال 2020 رویداد ورزشی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی