“راک برای رئیس جمهور!’ Dwayne Johnson سه مظنون تماس برای ما رهبری اجرا به هالیوود سوپراستار چکش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (تصویری)

ستاره هالیوود و سابق WWE champion دواین جانسون تکرار انتقاد خود از بحرانزده آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم به رهبر از رفتن به پنهان شدن در میان اعتراضات گسترده در مورد اختلافات نژادی در سراسر کشور است.

مرد در سراسر جهان شناخته شده به عنوان “راک” دریافت یک موج جزر و مدی از پشتیبانی پس از غور و نشانی از خانه خود را که در آن بازیگر اعتراف کرد به, احساس “, نا امید, نا امید و عصبانی” در دیدن یک کشور “در آن زانو” در حالی که اعتراضات گسترده برانگیخته از مرگ جورج فلوید در دست پلیس همچنان در سراسر امریکا و فراتر از آن.

رئیس جمهور تهمت دریافت کرده است انتقاد شدید خود را تندرو رویکرد به تظاهرات اصرار پلیس و فرمانداران به واکنش نشان می دهند به شدت در حالی که متهم توسط رهبران مذهبی با استفاده از یک آسیب دیده کلیسا به عنوان یک “prop” برای یک عکس و مجبور به انکار است که او تا به حال در یک پناهگاه در نزدیکی کاخ سفید است.

“از کجا است ما دلسوز رهبر که رفتن به… گسترش دست و بگو: ایستادن با من چون من شما را من می شنوم شما پرسید:” statesmanlike ده-زمان WWE champion که اعلام کرد که این کشور شد “دعا برای تغییر” و ارائه حمایت خود را به سیاه و سفید زندگی مهم مبارزه است.

“Floorboards کشور ما در حال unhinged. ما باید عادی برابری و می گویند عبارت ‘سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.’

“این همان است که دلسوز رهبر است که به دوباره و دوباره آدرس کشور را به بافت و مهم چشم انداز. شما خواهد شد شگفت زده چگونه مردم در درد واکنش نشان خواهد داد زمانی که شما می گویند ” من در مورد مراقبت از شما من با گوش دادن به شما است.'”

همکار WWE Hall of Fame مشمول شان Waltman – شناخته شده به عنوان X-Pac در حلقه بود در میان کسانی که خود را ارائه پشتیبانی برای جانسون سخنرانی که باعث شد بسیاری از طرفداران برای تشویق او به اجرا در برابر تهمت در این سال انتخابات ریاست جمهوری است.

“است که آن را خیلی دیر شده برای شما را 2021 جمهور ؟ شما واقعا آن را سزاوار” گفت: یکی های بین المللی حامی پاسخ داد: “اگر من زندگی می کردند, در امریکا, من کاملا می خواهید سنگ به اجرا برای رئيس جمهور. چه مرد.”

دیگران کمتر تحت تاثیر قرار با نامزد سابق و تجمع حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوری خواه. “هرگز فکر نمی کردم در طول عمر من من می گویند این سنگ اما شما می توانید با ضربه سنگ, پمپاژ,” گفت: یک. “ما تا به حال به اندازه کافی دموکراتیک رابط.”

یک شخص منتقد نوشت: “من به شما عشق ورزیدن اما شما خیلی غلط در مورد این. شما باید بپرسید که چرا دموکرات ها در هر شهرستان عمده شکست خورده اند ما – که در واقع بیشتر از حقیقت بیش از هر چیزی است.”

جانسون به نظر می رسد به سقوط با endorsers Under Armour پس از فاصله خود از بنیانگذاران کوین تخته که مغلوب ساختن پیشی جستن یک “دارایی” به این کشور در سال 2017. او قبلا حاضر به رد کردن یک اجرا برای سال 2020 ریاست جمهوری است اما از آنجا گفت که 2024 انتخابات یک هدف واقع بینانه.

استقبال مخاطبان بین المللی که تا به حال نشان داده شده همبستگی با معترضان گفت که خود ترکیبی از رسانه های اجتماعی پس از بیش از 256 میلیون: “من احساس اعتماد به نفس صحبت کردن از طرف خود آمریکایی برادران و خواهران از طریق آتش ما دود باقی مانده و سر و صدا و همه چیز ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر.

“من یک سیاستمدار هستم و نه رئیس جمهور اما من یک مرد هستم و یک پدر که مراقبت عمیقا در مورد من و خانواده و فرزندانم کشور ما و هر فرد در آن است. من انجام بهترین من به ماندن متمرکز و به عنوان آرام به عنوان من می توانم.”

همچنین در rt.com “این همان چیزی است که یک رهبر به نظر می رسد مانند: NBA ستاره بن سیمونز انتقاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ‘بزدل’ پس از ‘پیام های نفرت’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de