‘آزمایش واقعی است’ در Covid-19 PM اوربن می گوید به مجارستان می بیند بزرگترین روزانه افزایش موارد

مجارستان نیروبخش است برای یک افزایش بزرگ در Covid-19 موارد با نخست وزیر ویکتور اوربان هشدار داد که “آزمون واقعی” قریب الوقوع بود به عنوان کشور شاهد بزرگترین روزانه پرش در تایید عفونت.

رئیس عمومی رادیو در جمعه اوربان گفت که در حالی که بحران به نظر می رسد “اوج” در برخی از کشورهای دیگر وجود دارد و “نور در انتهای تونل” در آن مکان بود که هنوز در مورد مجارستان.

“ما برنده ما شده اند در دفاع از خودمان هست اما آزمایش واقعی است که هنوز به آمده است.”

اوربان گفت: کشور نیاز به افزایش سهام خود را از هواکش و تخت های مراقبت ويژه به 8,000 در زمان بحران قله در حالی که وجود دارد تنها می تواند در حدود 2000 موجود در “زمان عادی.”

همچنین در rt.com درمعرض تهدید مجارستان با ‘عواقب مالی’ پس از یمن دستاوردهای اورژانس قدرت به مبارزه با کروناویروس

داده های رسمی نشان داد که موارد تایید شده از Covid-19 عفونت جهش 210 روز جمعه برای رسیدن به 1,190 — کشور بزرگترین جهش در موارد تا کنون. شده اند وجود دارد 77 مرگ و میر ناشی از این ویروس را گفت.

دولت دادهها نشان داد که نزدیک به 50 درصد از موارد تایید شده در پایتخت بوداپست. از 210 مورد جدید گزارش شده در جمعه 151 بودند در یک خانه برای افراد مسن که در آن هفت نفر کشته شده اند. تعداد موارد ممکن است وجود افزایش دوباره به عنوان آزمون در ساکنان هنوز در حال انجام.

اوربان همچنین گفت: ممکن بود که حدود یک پنجم از کارگران بیمارستان می تواند قرارداد ویروس — یک وضعیت شبیه به یک دیده می شود که در کشورهای دیگر. دانشجویان پزشکی در حال حاضر در حال آموزش دیده برای کمک به کمک به بخش ICU گفت.

ملی مستند تمدید شد به طور نامحدود در یکشنبه پیش از عید پاک تعطیلات آخر هفته در تلاش برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

همچنین در rt.com ارزش ها و ویروس: کمیسیون اروپا می گوید اتحادیه اروپا در اورژانس coronavirus قوانین نمی تواند دست انداختن دموکراسی’

اوربان butted سر با مقامات اتحادیه اروپا بیش از پاسخ به بحران پس از او امن باز اورژانس قدرت در مجلس به قانون توسط فرمان در هنگام وقوع.

این حرکت باعث شد رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen به هشدار می دهند که اقدامات اضطراری در اروپا به تصویب رسید نباید “در هزینه اساسی ما اصول و ارزش ها” و نباید گذشته “به طور نامحدود.” وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas مارک حرکت به قانون توسط فرمان “غیر قابل قبول” و پیشنهاد می تواند وجود داشته باشد “مالی” پیامدهای برای اوربن. در همین حال رئیس سابق شورای اروپا دونالد تاسک خواست حزب مردم اروپا (EPP) گروه بندی به اخراج فیدز از صفوف خود را بیش از آن در پاسخ به کروناویروس بحران است.

آن را به سختی اولین بار اوربن دارای اب و هوای یک مرافعه با اتحادیه اروپا ، فیدز شد و در حال حاضر به حالت تعلیق از EPP بر ضد سیاست های مهاجرتی و او بارها مورد انتقاد نهادهای اتحادیه اروپا و نادیده کمیته انضباطی به تذکر از بروکسل.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de