نام بازی: دیوید بکهام اینتر میامی می تواند مجبور به تغییر نام بعد از حقوقی داد و بیداد با اینتر میلان

پیش از باز کردن MLS بازی ماه آینده دیوید بکهام جدید MLS حق رای دادن اینتر میامی اجرا شده است را به آخرین لحظه مانع با سری یک طرف Internazionale برنده شدن یک کلید حقوقی نبرد در جریان نقض قوانین علامت تجاری کت و شلوار.

داد و بیداد ناشی از اینتر میلان موقعیت است که کلمه ” بین ” است که مترادف با تیم خود خواهد بود و در نتیجه اشتباه مردم را به فکر که این دو تیم به طور رسمی مرتبط است.

همچنین در rt.com فوتبال نماد دیوید بکهام نشان می دهد حق رای دادن نام و آرم – توییتر عضو شورای نظارت مدت جمع آوری!

این بدان معنی است که اینتر میامی بودند که تشکیل سابق انگلستان کاپیتان بکهام دو سال پیش می تواند مجبور به تغییر نام خود را فقط هفته از مراسم تحلیف خود را MLS بازی مقابل لس آنجلس گلکسی در تاریخ 1 مارس.

ثبت اختراع ایالات متحده و دفتر علائم تجاری (USPTO) در حال حاضر به پایین پرتاب یک از این دو استدلال مطرح شده توسط MLS تیم.

میامی وکیل دیوید گفت: Winker Law.com که او انتظار نهایی حکم قانونی وادار بکهام به تغییر نام تیم.

USPTO یافت که MLS ” ادعا می کنند که تعدادی از باشگاه ها در سراسر جهان که با استفاده از اینتر را به نام خود – SC بین المللی از پورتو آلگره, برزیل, بین, Nashville, FC Inter آتلانتا FC, FC Inter تورکو (فنلاند) NK اینتر زاپرشیچ (کرواسی) اینتر لایپزیگ (آلمان) و اینتر ده بزرگ Goave (هائیتی) — خود را برآورده نمی کنند بار نشان می دهد که MLS دارای مدرک معتبر اختصاصی یا مالکیت در سمت راست نام اینتر,” وینکلر گفت.

اینتر میلان در ثبت علامت تجاری برنامه با USPTO در سال 2014 در تلاش برای انحصاری خود را ‘درون’ نام در ایالات متحده است. پر کردن ادامه داد تا سال 2018 قبل از باشگاه ایتالیایی به حالت تعلیق در نرم افزار.

همچنین در rt.com Bumping به بکهام: UFC قهرمان Khabib دیدار انگلستان افسانه در پاری سن ژرمن-رئال در لیگ قهرمانان بازی

بکهام معرفی جدید MLS حق رای دادن بوده است اما هر چیزی قایقرانی ساده به این نقطه است. در علاوه بر این به مسائل حقوقی در اطراف این تیم نام سایت ساخت و ساز از خانه خود ورزشگاه داشت ناامن سطح آرسنیک پس از یک تحلیل محیطی سال گذشته است.

شهردار میامی فرانسیس سوارز گفت که پاکسازی از سایت به طور بالقوه می تواند هزینه تا آنجا که $50 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im