‘ترین محافظت بازیکن در جهان’: طرفداران بخار به عنوان مسی با فرار از کارت قرمز برای بازی دوم در یک ردیف بعد از عرق تمبر (تصویری)

La Liga مقامات متهم شده اند تهیه لیونل مسی حمایت ویژه پس از بارسلونا آس اجتناب شود یک کارت قرمز برای بازی دوم در یک ردیف با وجود زنی در یک رقیب در روز سه شنبه پیروزی مقابل اتلتیک بیلبائو.

تعقیب یک توپ در دقیقه 69 در Nou Camp, مسی رفت و در اواخر ورزشی را Yeray آوردن خود را خاتم پایین مدافع را از مچ پا.

Yeray span اطراف در عذاب در چالش با مسی بلافاصله بازگشت به صحنه عذرخواهی می کنیم.

با وجود حضور ور بارسلونا کاپیتان اجتناب شود حتی یک رزرو برای جرم و به rub نمک به ورزشی زخم آن مسی که با راه اندازی subsitute Ivan Rakitic برای این بازی تعیین کننده هدف فقط دو دقیقه بعد.

بسیاری از طرفداران آنلاین – از جمله یک نمایشگاه چند با تصاویر پروفایل تحمل تصویر از کریستیانو رونالدو – چپ بودند کالایی در مسی اجازه برای چالش ادعا ستاره شماره 10 داده شده است درمان ترجیحی توسط مقامات پس از همین فرار از مجازات در بارسلونا در آخرین بازی در برابر سویا که در آن او هل رقیب دیگو کارلوس به زمین.

مسی در واقع تنها تا کنون موفق به دریافت دو کارت قرمز در تمام زندگی خود را که هر دو در آمد و رنگ تیم ملی برای آرژانتین هر چند که ممکن است تعجب آور با توجه به تصفیه شده خود بازی نمی کند دقیقا قرض خود را به full-throttle چالش است.

شش-زمان Ballon d’or برنده ارسال شد فقط دو دقیقه به ارشد آرژانتین اولین بار در سال 2005 و همچنین دیدم قرمز در کوپا آمریکا در تابستان گذشته برای برخورد با شیلی گری مدل.

همچنین در rt.com مسی دست 1-بازی ممنوعیت $1.5 K خوب برای آرژانتین کارت قرمز… اما ‘فساد’ بیهوده گویی پرونده هنوز باز

تا کنون در این مبارزات انتخاباتی او را برداشت تا سه کارت زرد در 26 بازی لیگ و بیشتر از دو در لیگ قهرمانان.

تعقیب خود را 700th هدف شغلی در شنبه شب برخورد مسی دوباره درو خالی او به عنوان رد دو در اواخر شانس بود اما در دست به راه اندازی Rakitic به عنوان Barca امن برنده شدن آنها نیاز به بازگشت به لالیگا پیش از عنوان رقبای رئال مادرید در بازی مقابل مایورکا در شب چهارشنبه.

همچنین در rt.com هیچ جا: لیونل مسی مجموعه به گسترش بارسلونا قرارداد با وجود boardroom ردیف و شکاف با تیمی سابق Abidal

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de