‘طبیعی ترین بدن یک زن می تواند داشته باشد’: Bellator کودک Loureda می خندد خاموش ‘ایمپلنت’ comment (عکس)

Up-and-coming MMA ستاره والری Loureda خندید خاموش ادعا می کند او هر چیزی است اما به طور کامل ‘au naturel’ پس از یکی از رسانه های اجتماعی mused که او کاشت.

Floridian زیبایی Loureda – است که شکست نخورده و در دو دوره با Bellator MMA – ایجاد خود را به عنوان یک شرکت جمعیت pleaser داخل قفس و خارج از آن.

21 ساله تکواندو phenom اخیرا مشترک جرقه بزند در توییتر خود از ماندن در شکل در ورزشگاه, شرح, تمرین عکس: “شادتر و با انگیزه تر از همیشه. ساخته شده تغییرات بزرگ در زندگی من است و آن را پرداخت.”

کاربر توییتر FightFanatic به نظر می رسد نشان می دهد که Loureda را خوش بر و رو رقم جراحی پیشرفته, نوشته: “شگفت آور توجه مردم زمانی که آنها دریافت ایمپلنت.”

Loureda را پیشنهاد دراز شلیک: “LMAOOO. من طبیعی ترین بدن یک زن می تواند داشته باشد.”

Loureda چشم نواز خروجی رسانه های اجتماعی – و از جمله به او و رو به رشد ارتش از بیش از 200 ، 000 Instagram followers – قطعا به نظر می رسد به عقب اظهارات…

جوان او شده است از عمل از سال گذشته پس از یک وقفه به فیلم یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد و سپس دیدن او ادعا گشت مبارزه در Bellator 238 در ژانویه از طریق سقوط به دلیل مصدومیت.

اما بالا آمریکایی تیم جنگنده در حال حاضر به نظر می رسد مشتاق برای رفتن او به عنوان توطئه بازگشت او آماده برای اثبات هر گونه شک اشتباه در مورد مبارزه با اعتبار و یا در غیر این صورت.

همچنین در rt.com مبارک روز ولنتاین بچه ها من’: MMA گیج والری Loureda برگ کمی به تخیل, لباس زیر زنانه, درمان برای طرفداران (عکس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im