بیشتر شما می دانید ؟ بیش از یک سوم از آمریکایی ها نگران Covid-19 واکسن با استناد به عجله توسعه و مسائل اعتماد

به عنوان برگ برنده دولت هل Covid-19 واکسن توسعه در حال کاهش جدول زمانی و شرکت گزارش بدون زرق و برق زود محاکمه 35 درصد از آمریکایی ها کمتر از هیجان زده در مورد گرفتن شات.

عملیات پیچ و تاب سرعت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را بی سابقه رانندگی به ایجاد و رول از یک واکسن برای این بیماری همه گیر کوروناویروس در پایان سال ممکن است انجام بیش از آسیب خوب حداقل جایی که آمریکایی ها اعتماد نگران است. بین تکان دهنده به صورت مختصر جدول زمانی و عدم ایمنی طولانی مدت تست تقریبا یک چهارم آمریکایی ها (24 درصد) گفته اند که علاقه مند بودند در شات با توجه به یک نظرسنجی رویترز پنج شنبه منتشر شده. اضافی 11 درصد مطمئن نیستید در مورد آن.

همچنین در rt.com مطالعه مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده در آخرین حمله که وجود ندارد می گوید: editor-in-chief از معتبر مجله پزشکی

ترکیب بی اعتمادی است پلاریزه شکل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را که با افتخار اعلام جدول زمانی کوتاه برای توسعه واکسن هفته گذشته است. سی و شش درصد از کسانی که در نظرسنجی رویترز گفت: آنها می شود کمتر احتمال دارد به یک پتانسیل Covid-19 واکسن اگر آمد آن توصیه می شود با مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که فقط 14 درصد فکر رئیس جمهور مهر تایید مثبت بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن را روایت فلیپ فلاپ نیست کمک کرد تا اعتبار خود را در این واکسن ، از اوایل اطمینان که این ویروس را محو در هفته به مکان درگیری با سلامتی خود را بیش از مشاوران قفل و بازگشایی این کشور, آن سخت است برای دیدن چرا آمریکایی ها مردد هستند به سقوط در خط پشت او را در این. اما مشکل لزوما سیاسی است. نزدیک به نیمی از کسانی که بی علاقه در مصرف این واکسن گفت: سرعت توسعه آن نگران آنها را در حالی که بیش از 40 درصد گفت: این واکسن می تواند ریسک در واقع از قرارداد Covid-19 خود را.

ادامه مطلب

Trump’s WARP SPEED vaccine czar oversaw an infamously BOTCHED vaccination. Wonder why a THIRD of Americans want to dodge this one?

حتی کسانی که به گفته آنها “بسیار علاقه مند” در واکسن مجاز آنها مایل به تغییر ذهن خود را اگر ضرب گلوله کشته شد تاييد شده توسط سازمان غذا و دارو. کامل فرآیند تصویب برای واکسن معمولا طول می کشد بیش از یک دهه و حتی خوش بینانه ترین کارشناسان از جمله دکتر Anthony Fauci که تبدیل به چهره عمومی از آمریکا Covid-19 سیاست – به اعتقاد یک شات نمی تواند آماده برای یک سال دیگر به 18 ماه می باشد. عجله واکسن به بازار در وسط یک بیماری همه گیر به معنی به خطر انداختن جامع کنترل ایمنی برای بهره وری – معاوضه است که می تواند فاجعه آمیز در مورد آنفولانزای خوکی 2009 شات Pandemrix که باعث آسیب دائمی مغزی در بیش از 1000 انگلیسی, بیماران است.

تشابه بین Covid-19 و این اپیدمی شوم – شدید باد مرگ پیش بینی کرده بود spooked دولت بریتانیا به تصویب Pandemrix بدون ایمنی کافی داده و آن را قطعا نمی خواهد کمک به آمریکایی ها اعتماد در این واکسن که مغلوب ساختن پیشی جستن “واکسن تزار” Moncef Slaoui زد گلاکسو اسمیت واکسن بخش در طول آنفولانزای خوکی افتضاح. و نه آن شده است به خصوص دلگرم کننده برای کشف Slaoui گسترده سرمایه گذاری در نه فقط گلاکسو اما بسیاری از مواد مخدر دیگر شرکت های مشغول به کار در بالقوه واکسن.

Slaoui به دست آورده 3 میلیون دلار در روز دوشنبه به تنهایی از مدرن است که هنوز هم به عنوان نامزد پیشرو در واکسن نژاد حتی اگر شرکت دارو آورده هرگز یک واکسن به بازار است. پس از ترجمه تا چه اساسا بی معنی نتایج اولیه مدرن سهام شات تا 25 درصد آوردن منابع خود را به بیش از 10 میلیون دلار. او متعهد به کمک کسانی که درآمد به “تحقیقات سرطان” پس از خواسته های او را به سمت به زمین تب. واکسن تولید شده در دانشگاه آکسفورد نشده شانس خیلی بهتر و با تمام شش میمون رزوس که دریافت شات آلوده شدن به هر حال با وجود یک گزارش اولیه که سعی در چرخش شکست به عنوان نمایندگی از “برخی” موفقیت است.

همچنین در rt.com تعریف ‘توزیع’! مغلوب ساختن پیشی جستن بسیج نظامی برای ارائه Covid-19 واکسن ‘فرض ما آن را دریافت’ جرقه توطئه دیوانگی

تهدیدات واکسیناسیون اجباری باید جای تعجب نیست نه کمک به تسکین آمریکایی ها نگرانی بیش از یک برنامه به طور بالقوه ناامن واکسن. Fauci و دیگر مقامات بهداشت بارها و بارها هشدار داده است که وجود خواهد داشت بدون بازگشت به “عادی” و بدون واکسن حتی به عنوان مستند محدودیت های به آرامی برداشته – بیانیه برخی تفسیر به عنوان یک تهدید که واکسینه نشده خواهد بود محروم از شلوغ اماکن عمومی و یا سفر. استاد حقوق دانشگاه هاروارد Alan Dershowitz بیشتر رفت اعلام کرد دولت “پلیس برق” به دستور آمریکایی ها را واکسن و ادعا چنین قدرت “نه قابل بحث” قانون اساسی. و دیگر کارشناسان عنوان بسیار واقعی نگرانی های ابراز شده توسط پاسخ دهندگان به نظرسنجی در حمایت از سرزنش “بسیار تهاجمی ضد واکسن جنبش.”

این همه خبر بد برای کارشناسان بهداشت و درمان ایسنا به نقل از, که می گویند 70 درصد از آمریکایی ها را باید ایمنی بدن به منظور رسیدن به “گله ایمنی” و متوقف کردن ویروس از طریق ما, که در آن بیش از 90000 نفر فوت کرده اند پس از همه گیر آغاز شد.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de