‘این پول قراره بحث مرد’: Jorge Masvidal باز به سبک بازگشت به چالش Khabib

UFC ‘BMF’ خورخه Masvidal می تواند به رخ کشیدن یکی از چشمگیر ترین سبک وزن رزومه در سال های اخیر UFC اما تاریخ می گوید که او می تواند وسوسه بازگشت به سبک برابر به چالش قهرمان Khabib Nurmagomedov.

Masvidal شده است انتظار می رود به چالش Kamaru عثمان برای UFC را 170lbs عنوان در ماه ژوئیه اما عدم قطعیت باقی می ماند که آیا این را با توجه به شرایط اطراف coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر خواستار توقف عمده ترین ورزش در سراسر جهان است.

ادامه مطلب: نقاب Khabib سهام coronavirus پیام با طرفداران او به عنوان قطار در انزوا تونی فرگوسن مبارزه

Nurmagomedov همچنین چهره مضطرب صبر کنید برای تعیین اگر او برنامه ریزی شده بسیار سبک وزن و عنوان دفاع در برابر تونی فرگوسن در ادامه عنوان برنامه ریزی شده در ماه آینده, اما اگر آن را ندارد و اگر روسیه خود را حفظ تاج Masvidal می گوید او می تواند وسوسه می شود به رها کردن یک بار دیگر به سبک بخش – اما آن را نمی خواهد بود آسان است.

این پول قراره بحث, مرد,” Masvidal گفت: از طریق کانال یوتیوب این هفته است. “55 توسط چنین نبرد با وزن من. هنگامی که من در حدود 172 173 وزن من در حدود پنج درصد چربی بدن در حال حاضر شش درصد چربی بدن. بنابراین من فقط می توانم در یک مقدار زیادی از اتاق را به بازی با و هنوز هم به 155.

این یک مقدار زیادی از آب آن را همیشه یک مقدار زیادی از آب. آن را ترک نمی کند شب من از مبارزه در بهترین شکل است که من احتمالا می تواند مانند چگونه من رقابت در 170 و باید که انفجار من منفجر می توانید کمی بیشتر و طولانی تر است. در ’55 آن خواهد بود کمی متفاوت است.

اما این که می گویند من نمی تواند برنده شدن یکی و که من نمی توانستم وزن. من فقط باید برای پاداش باشد به طوری motherf**پادشاه سخاوتمندانه برای من به رها کردن به ’55 و رقابت با کسی.”

Masvidal جنگیدند هفت حملات خود را UFC حرفه ای در سبک وزن را بدست آورد که در آن او رفت 5-2 اما آن نبود تا او انتقال بیشتر وزن طبیعی کلاس 170lbs که در آن او را دیدم قابل توجه سربازان ارتش در اجرای برنامه ها – به خصوص در گذشته خود سه برد در برابر Nate Diaz بن Askren و دارن تا.

همچنین در rt.com جابجایی? در پشت درهای بسته? بررسی UFC گزینه برای Khabib v فرگوسن باید نیویورک مبارزه بود لغو

بازگشت او می گوید می تواند رهایی بخش.

من دوست دارم به آن را انجام دهد چرا که من احساس من هرگز من منصفانه و با توجه به ضرب گلوله در 155,” او توضیح داد. “من ضرب و شتم بسیاری از کلاس بالا رقبا قبل از من آمد به UFC در 155. آنها هرگز به من داد یک شات برای مبارزه با بالا 10.

“این بود تا زمانی که من شروع به مبارزه در 170 آنها را به من داد بالا-5 و 10 ، من هرگز احساس کردم من منصفانه و با توجه به ضرب گلوله در ’55. من ضرب و شتم بسیاری از بچه های خوب زمانی که من در پایین وجود دارد در UFC به عنوان به خوبی.

بنابراین اگر آنها به سرفه کردن که پول من می خواهم در یک عجله به پایین وجود دارد و نشان می دهد آنچه که من با ارزش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im