آینده از فوتبال ؟ دانمارکی باشگاه پرده اول-تا کنون مجازی جایگاه’ اجازه می دهد تا طرفداران برای حضور در بازی از طریق زوم

پس از دو ماه بدون فوتبال دانمارکی Superliga تیم AGF آرهوس در حال حاضر ارائه مجازی بلیط خود را به بازی های آینده در برابر رقبای راندرس FC معنی تماشای طرفداران ظاهر خواهد شد بر روی صفحه نمایش های غول پیکر در داخل ورزشگاه.

به عنوان اگر دنیای ورزش ندارم سورئال به اندازه کافی در این غیر معمول بار چه با تماشاگر بودن به جای مقوا برش outs و عروسک جنس, طرفداران یک تیم در دانمارک در حال حاضر قادر به گرفتن بلیط رایگان برای بازی های خود را – و تشویق آنها در داخل زمین از طریق چت آنلاین پلت فرم زوم.

AGF آرهوس در دانمارک Superliga اعلام کرده اند که آنها در حال احداث صفحه نمایش های غول پیکر در داخل 22 بخش از سرس پارک ورزشگاه که در آن بازیکن قادر خواهد بود برای دیدن چهره تماشای طرفداران تشویق آنها را از راحتی از خانه خود را.

طرفداران همچنین قادر خواهد بود برای انتخاب بخش هنگام انتخاب بلیط برای بازی های آینده خود را در برابر رقبای محلی راندرس FC on May 28, که اجازه خواهد داد که آنها را به نشستن ‘ در کنار دوستان خود در Superliga اولین بازی پس از بازگشت مستند با توجه به کوروناویروس. بنابراین در حالی که آنها ممکن است قادر به در واقع رفتن به ورزشگاه آنها خواهد بود قادر به جمع آوری به عنوان بازی شروع می شود.

همچنین در rt.com ‘تحقیر زنان’: کره جنوبی باشگاه سیلی زد با رکورد خوب برای قرار دادن عروسک جنس در می ایستد

صفحه نمایش و تکنولوژی درگیر را 23 نفر به کار گیرند و بخش نظارت خواهد کرد برای اطمینان از خانه دور و خنثی طرفداران واقع نیست در همان صفحه مجازی. اگر چه شما می خواهم تصور کنید چشم انداز از هر دعوا شکستن باید نسبتا کم است.

AGF مدیر عامل شرکت یعقوب نیلسن قطعا به نظر می رسد هیجان زده در مورد این پروژه گفت: “این خواهد بود که این مسابقات برای اولین بار بازی در یک زمان طولانی است. ما در حال جشن که با یک تاریخی دیجیتال ابتکار و ما مفتخریم برای اولین بار در جهان به استفاده از آن.

“در حال حاضر به نظر می رسد که ما باید انجام دهیم بدون تماشاگر در حالی که شاید ما می تواند الهام بخش یک اقدام مشابه در باشگاه های دیگر است که همچنین می توانید از آن بهره مند شوند در زمان های آینده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de