فرو ریختن یک سلسله: چگونه می توانید از جدید انگلستان میهن پرستان حرکت پست-تام بردی عصر?

میهن پرستان جدید انگلستان شناخته شده اند چیزی جز موفقیت برای دو دهه است که آنها تا به حال تام بردی در فهرست خود را. اما با شش بار سوپر باول برنده داشتن خروج خود را تا زمان اجرا در لایحه Belichick این تیم ؟

NFL فهرستی از مجمع است که اغلب ورزش در متصل کردن شکاف. رایگان آژانس و پیش نویس سیستم های استطاعت تیم فرصت های هر فصل برای پر کردن حفره های آن آشکار شد سال قبل به این معنی است که – به عنوان پیش نویس و موقعیت تعیین شده است با موقعیت نهایی خود را در قبل از فصل عملکرد ضعیفی تیم ها داده می شود را انتخاب کنید از بستر وقتی که می آید به rookies امیدوار به ایجاد یک نام برای خود در زمین فوتبال.

The Cincinnati Bengals موجب بودن اجماع بدترین تیم در NFL در سال گذشته را دریافت کنید اولین انتخاب در این ماه آوریل پیش نویس NFL جایی که آنها تقریبا قطعی برای انتخاب LSU کارفرمایی جو نقب زدن – جوان gunslinger آماده به لیگ توسط طوفان. این حرکت آنها امید ارائه خواهد شد این تیم را با پایه و اساس اعتماد شروع کارفرمایی در اطراف آنها می تواند ساخت یک تیم است.

همچنین در rt.com رسمی: NFL افسانه تام بردی علائم با Tampa Bay Buccaneers پس از شکستن رکورد املا در انگلستان

پیش نویس این سیستم به عنوان نام نشان می دهد, چیزی است که از یک قرعه کشی. تیم هرگز نمی توانید مطمئن باشید آنچه را که آنها در حال رفتن به دریافت و یا نه این کار در عمل زمینه را آینه با دقت انتخاب کلیپ از یک بازیکن جوان را در حلقه برجسته.

هر یک بار در در حالی که, گرچه تیم, اعتصاب طلا.

بیست سال پیش, the New England Patriots انتخاب gangly, ندانسته به دنبال کارفرمایی با 199th انتخاب از پیش نویس. Brade شده بود گذشت به معنای واقعی کلمه هر تیم NFL در موارد متعدد توسط آن نقطه در پیش نویس است. اما پرستان مربی لایحه Belichick دوست داشت که آنچه که او را دیدم و به مقابله زده شد. این معروف ترین پیش نویس انتخاب در NFL تاریخ است.

بردی دستاوردهای جدید در انگلستان نیاز به کمی تکرار در اینجا به عنوان آن است که در میان اکثر پایدار و موثر دوره موفقیت یک تیم ورزشی از هر نوع را تجربه کرده است. نه سوپر باول ظاهر (و شش برد) و پس از آن با بردی بسیار ستوان در این زمینه به Belichick را ژنرال پنج ستاره اما در حال حاضر که این افسانه ای همکاری شده است شکاف در دو دقیقا چه می کند این به معنای NFL موفق ترین حق رای دادن تا کنون در این قرن ؟

در حالی که Belichick باقی مانده در پست یک بخش قابل توجهی از میهن پرستان DNA را با تام بردی به خانه جدید خود را در خلیج تمپا Buccaneers. برای رسم یک مقایسه از جاهای دیگر در این امر آینه سر الکس فرگوسن ترک منچستر یونایتد تنها برای این تیم به مبارزه از طریق متعاقب آن فصل بدون رهبری او.

از دیوید مویس به, Louis van Gaal, خوزه مورینیو و در حال حاضر اوله گونار Solskjaer ایالات هنوز به طور کامل پس گرفتن هاله ای از شکست ناپذیری که فرگوسن imbibed در تیم – پس یدکی فکر برای جارت Stidham 23-سال چهارم-پیش نویس دور انتخاب است که در حال حاضر وظیفه پر کردن چکمه از بزرگترین کارفرمایی از همه زمان.

همچنین در rt.com در عين باعث می شود مقدار زیادی از پول. من دقیق تر از شما فکر می کنید!’: تام بردی در حال underpaid در NFL

Stidham – که به اتمام رسانده است فقط دو حرفه ای عبور می کند در یک بسیار کوتاه ظاهر در این تیم در سال گذشته – چهره unenviable وظیفه زیرا حتی اگر شما تفریق بردی از معادله میهن پرستان فهرستی است که به عنوان ضعیف که از آن شده است در هر نقطه در طول Belichick تصدی.

اضافه کردن به که خروج از کلید دفاعی ارقام Kyle ون Noy و جیمی کالینز و از آن آسان است برای رسیدن به این نتیجه رسیدند که هوا نیست گلگون در ماساچوست است.

باقی مانده آژانس رایگان دوره و ماه آینده پیش نویس ارائه خواهد شد برخی از سرنخ بیشتر به چه پرستان خواهد شد تا زمانی که فصل لگد کردن در چند ماه زمان است. اما این بار آنها را در یک فصل برای اولین بار از سال 1993 با عدم قطعیت بیش از هویت خود را شروع کارفرمایی.

هر پرستان را تا پایان نصب به عنوان بردی جایگزینی یک چیز به نظر می رسد خاص. تازه وارد را پیدا خواهد کرد آن را تقریبا غیر ممکن است به اندازه کافی جای مردی که فقط سمت چپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im