این کونور معمای: آیا Khabib نیاز به خندق ضد McGregor مسابقه برگشت تمایلات اگر او به ماندن به عنوان UFC قهرمان ؟

UFC قهرمان Khabib Nurmagomedov اصرار دارد که او هیچ علاقه ای در یک مسابقه برگشت با Conor McGregor اما واقعیت این است که آینده خود را در یک وضعیت به عنوان 155lb titleholder می تواند به طور جدایی ناپذیری به معروف ایرلندی.

چنین بود بد خون است که احاطه شده Nurmagomedov اکتبر 2018 پیروزی در برابر قهرمان سابق که حتی McGregor, یک مرد شناخته شده برای خود را تیز و برنده شوخ طبعی و نقره زبان بستری است که در این اواخر برخی از قبل از مبارزه با بحث زباله عبور یک خط است.

که برای اولین بار مبارزه با آن داستان جعلی در روده ها از بروکلین عرصه پارک خودرو و در نتیجه با یک پست-مبارزه با نزاع و جدال در داخل و خارج از قفس بود نزدیک که یک ورزش حرفه ای رقابت آمده است به باد به دنیای واقعی – حداقل در UFC نظر. آنچه در نظر گرفته شده بود به یک مبارزه بین سبک تقسیم دو standout رقبای عوض شد مضطرب مشاهده.

همچنین در rt.com Khabib انتقاد UFC خواستگاری به عنوان به خوبی سازمان یافته سیرک’ پس از Conor McGregor را blowout برنده بیش Donald Cerrone

البته رقابت ترجمه شده به جعبه بزرگ, اتاق کار موفقیت برای احزاب اصلی درگیر است. Nurmagomedov ادعا کرد بزرگترین پیروزی (و چک) از کار خود را. McGregor, در حالی که, خود زخم نبود چپ کوتاه در کیف پول خود را یا نه. آن بالا به فروش UFC pay-per-view در تاریخ است.

به این ترتیب, UFC همیشه سعی کنید و پیدا کردن یک پیمایش مسیر به پیشنهاد عاقبت به رقابت اما این یک ایده است که بارها و بارها به ضرب گلوله توسط Nurmagomedov و همچنین افراد درون اردوگاه خود.

پس مک گرگور 40-دوم نابودی Donald Cerrone ماه گذشته UFC رئیس دانا سفید اعلام کرده است که ایرلندی است که در خط بعدی برای برنده مارس عنوان کشمکش بین Nurmagomedov و تونی فرگوسن. سفید و حتی گفت که McGregor آماده خواهد شد به مرحله باید یکی از این دو جنگنده بود مجبور به خروج به عنوان اتفاق افتاده است در چهار نوبت قبلی به تاریخ.

این می آید در تقابل به Nurmagomedov اخیر اظهارات که در آن او گفت که یک مسابقه برگشت با مک گرگور را در دستور کار خود دارد.

همانطور که برای یک مسابقه برگشت, برای مبارزه با یک کمربند در UFC, من به یاد داشته باشید من تا به حال چیزی شبیه به نه یا 10 دعوا. اگر او برنده 10 دعوا در یک ردیف و سپس آن را به طور کامل امکان,” Khabib گفت: در ماه نوامبر هنگامی که درباره پتانسیل دوم مبارزه با McGregor.

این تمایلات بود دو برابر شده در توسط روسیه را manager علی Abdelaziz در حالی که صحبت با رسانه ها در روز شنبه UFC 247 رویداد در هوستون.

تنها شانس این مبارزه می تواند اتفاق می افتد در خیابان,” Abdelaziz گفت:”[McGregor خواهد] را مجبور به انجام کاری های دیدنی و جذاب. او sh*t شما را در درک ؟

Conor McGregor یکی از بزرگترین ستاره چرا که او یکی از بزرگترین scumbags.

ما این مرد را دوست ندارد. ما هرگز تو او را دوست دارم. احتمالا هر بار که ما می بینیم او وجود دارد gonna be مشکلات. او گفت: همه چیز در مورد خانواده, همه چیز در مورد دین, همه چیز در مورد نژاد. او عبور از خط. … شما نمی توانید عبور از خط با [Nurmagomedov].

گوش دادن وجود دارد مقدار زیادی از پول برای Khabib اگر Khabib دعوا کونور,” Abdelaziz گفت. “… اما همه چیز در مورد پول است. به خصوص با Khabib.”

همچنین در rt.com ‘آنها می خواهند به پرداخت Khabib $100m’: علی Abdelaziz نشان می دهد بزرگ عربستان ارائه و می گوید Mayweather جلوتر از مک گرگور برای شات (تصویری)

اجازه دهید به بررسی این برای یک لحظه. Nurmagomedov واضح است که اصولی و تمایلی به بخشش ماهیت خود را قبل از مبادلات یا در واقع مک گرگور اظهارات شخصی و قومی و یا مذهبی طبیعت اما با توجه به محکومیت دانا و UFC سلسله مراتب آن را به نظر می رسد تقریبا مشخص است که در نه چندان دور آینده او خواهد بود گفت: به صورت McGregor دوباره.

مک گرگور در حال حاضر به عنوان بخش برتر مدعی و فقط در بوکس, مروج را با مهربانی به مبارزان رد خود را mandatories. آن باقی مانده است دیده می شود اگر Nurmagomedov می تواند تحت تأثیر توسط پول است که مبارزه با این عظمت به ارمغان بیاورد اما اگر او نمی UFC می تواند مجبور به ساخت یک قطعی تماس: مبارزه Conor McGregor یا باید خود را به عنوان جهان محروم. در واقع حتی اگر روسیه دست به فرگوسن – ارائه می دهد که خود را خطرناک ترین چالش و در عین حال – تماس به مسابقه برگشت McGregor باقی خواهد ماند.

همچنین در rt.com Khabib v McGregor 2: UFC رئیس دانا سفید می دهد به روز رسانی در مسابقه برگشت برنامه

The Irishman مسلما تنها رقم در MMA است که قطاری از توجه بیشتر در سطح جهانی از Nurmagomedov و او در حال حاضر دو جهان عناوین حذف شده از کمر با ارتقاء برای عدم فعالیت. کمی وجود دارد که نشان می دهد که Nurmagomedov پناه از اقدامات مشابه است.

این Dagestani grappler است که دست خود را بسیار کامل زمانی که او می تونی فرگوسن در چند هفته اما اگر او برنده, آماده شدن برای یک مکان عمومی, چشمک زن, مسابقه بین قهرمان سبک وزن و یک سازمان با علائم دلار در چشمان خود را.

برای اولین بار در زندگی حرفه ای خود این می تواند یک مبارزه است که Khabib Nurmagomedov نمی توانید برنده شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی