‘پاسخ منفی است’: مغلوب ساختن پیشی جستن وال استریت ژورنال می گوید داستان در تعلیق تعرفه فقط بیشتر خبر جعلی’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت تعطیل این پیشنهاد که واشنگتن را به حالت تعلیق در تعرفه واردات برای یک چهارم از یک سال در میان Covid-19 بحران دوبله اخیر منبع-بر اساس گزارش این سوال که “خبر جعلی.”

در مورد خواسته های جدید “حرکت شبیه چمچه زنی” در وال استریت ژورنال وافغان از آن تیتر: “ما برنامه ای برای جلوگیری از جمع آوری تعرفه واردات برای سه ماه” رئیس جمهور برکنار شده این ایده بلافاصله اصرار آن بود و نه حتی روی میز و تعزیر فاکس نیوز خبرنگار جان رابرتز برای این سوال است.“فقط بیشتر جعلی, اخبار جان. آنها حتی صحبت کردیم به من گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز جمعه coronavirus مطبوعاتی در کاخ سفید است.

همچنین در rt.com CORONAVIRUS: بهترین و بدترین سناریو برای اقتصاد جهانی

“هر کس را نگه می دارد گفت:” آیا شما با رفتن به حالت تعلیق تعرفه؟’ جواب این است: هیچ. رئیس جمهور یازدهم هرگز حتی آن را آورده تا آخرین شب آن نیست و حتی بحث قرار گرفته است.”

این خبر جعلی. بگویید وال استریت ژورنال. شما می دانید وال استریت ژورنال بسیاری از اخبار جعلی, بیش از حد, آن را بسیار شگفت انگیز است.

بر اساس کلام ناشناس “دولت مقامات” مجله گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد به زودی توقف جمع آوری تعرفه واردات برای سه ماه با شرکت در قبال این هزینه ها در زمان بعد. در حالی که داستان اذعان کرد و آن را “نبود بلافاصله شناخته شده” زمانی که این حرکت را اعلام خواهد کرد و با اشاره به رئیس جمهور هنوز هم می تواند “ابطال” این برنامه به نظر می رسد که اتفاق افتاده است سریع تر از انتظار می رود با مغلوب ساختن پیشی جستن رد این ایده را از دست در روز جمعه جلسه.

با وجود رسیدن به یک “فاز یک” معامله تجاری با پکن در اواخر سال گذشته واشنگتن هنوز هم حفظ یک تعداد تعرفه های مبادله با چین از جمله لوازم پزشکی مانند ماسک و دستکش و تعمیق موجود کمبود به صورت فوری مورد نیاز دنده.

روز پنج شنبه یک گروه دو حزبی از قانونگذاران به نام خزانه داری وزیر استیو Mnuchin به سفارش گمرک و حفاظت مرزی آژانس به تسلیم تعرفه مجموعه به مدت سه ماه برای کاهش فشار بر روی کسب و کار. سازمان ملل متحد در همین حال نیز خواست برای در سراسر جهان ممنوعیت تعرفه ها و سایر محدودیت های تجاری و همچنین تحریم های که ممکن است مانع جریان مواد غذایی و تجهیزات هشدار داد که این بیماری همه گیر قرار می دهد “کل بشریت” در خطر است.

همچنین در rt.com “کل بشریت” در معرض خطر در Covid-19 pandemic شورای امنیت سازمان ملل هشدار فوری درخواست به ‘مبارزه’

تمرکز بر تجارت می آید بر روی پاشنه از عظیم 2 تریلیون دلار محرک لایحه امضا و به قانون قبلی که روز جمعه پخش خواهد کرد پرداخت نقدی به کارگران آمریکا, گسترش مزایای بیکاری و ارائه وام های کم بهره برای کسب و کارهای کوچک, در میان دیگر اقدامات در نظر گرفته شده برای جبران تاثیر اقتصادی Covid-19. دولت نیز به استناد دفاع تولید عمل سفارش برخی از شرکت ها برای پیگیری سریع تجهیزات پزشکی از جمله برخی از 40,000 هواکش از جنرال موتورز.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im