این است که چگونه شما گسترش وحشت! اوهایو رسمی backtracks در ادعای 100k مردم در دولت در حال حاضر حمل coronavirus

دکتر امی اکتون تکان دهنده ادعا می کنند که 100000 Ohioans در حال حاضر انجام Covid-19 coronavirus بود فقط “guesstimating” او گفت: یک روز بعد با توجه به تعداد واقعی موارد تایید شده بود و فقط در 13.

حداقل یک درصد از جمعیت حامل ویروس اکتون گفته بود در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه. “ما 11.7 میلیون نفر است. بنابراین ریاضی است بیش از 100 ، 000. به طوری که فقط شما می دهد یک حس چگونه این ویروس گسترش می یابد و به سرعت در حال گسترش است.” نظر او به سرعت رفت, ویروسی, پس به صحبت می کنند.

روز جمعه او در حال راه رفتن بود که برگشت و گفت که او تنها “guesstimating” اعداد. اوهایو وزارت بهداشت تایید کرده است تنها 13 نفر در دولت تا کنون با 159 بیشتر منتظر نتایج تست و 50 تأييد منفی. یکی دیگر از 333 نفر در حال نظارت.

این ODH دو برابر پایین در حمایت از دکتر اکتون حتی پس از توصیف او به عنوان “هوشمند, آرام, خنک و جمع آوری شده است.” او همچنین دریافت درخشان نوشتن در کلمبوس Post-Dispatch به عنوان “آرام بخش” صدای عقل است.

که در سمت چپ برخی از اعضای عموم مردم خاراندن سر خود را و اشاره کرد که او “guesstimating” ریاضی در واقع سوخت وحشت و ترس است.

دیگران اشاره کرد که اکتون ریاضی بود به خصوص فاحش داده شده است که وجود دارد 127,000 تعداد موارد تایید شده از این ویروس در سراسر جهان تا کنون.

در آن زمان از اظهارات او تنها پنج Ohioans تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

“Coronavirus است که در حال حاضر در سراسر ایالت اوهایو” فرماندار مایک DeWine گفت: در روز جمعه بازتاب نظرات دکتر از روز قبل حتی به عنوان اکتون اطلاع داد که تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است به سیزده.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از coronavirus همه گیر آنلاک $50bn در بودجه

تست این ویروس تبدیل شده است تا حدودی از وسواس در دولت با آمریکا ساخت آن کلید تخته از خود coronavirus امداد لایحه به ارائه رایگان آزمون برای هر کسی که می خواهد آنها را. هر چند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان به اصرار دارند که تنها کسانی که در نمایشگاه علائم باید با زحمت تست بنابراین به عنوان نه به پایمال کردن سیستم کاخ سفید را چند مرحله در روز جمعه به افزایش تعداد کیت های آزمایش در دسترس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از coronavirus روز جمعه پس از سازمان بهداشت جهانی به رسمیت شناخته شده شیوع بیماری به عنوان یک بیماری همه گیر. شده اند وجود دارد بیش از 1800 تایید موارد covid-19 در آمریکا که 42 منجر به مرگ شده است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de