‘است که اتفاق نمی افتد!’ مغلوب ساختن پیشی جستن & کومو برخورد بیش نیویورک ‘استقلال’ post-coronavirus

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: او نمی خواهد بلند اقتصادی تعطیلی دولت خود را اگر به دستور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان طولانی به عنوان بهداشت عمومی در معرض خطر بود. اما تهمت اصرار کومو را vaunted “استقلال” یک رویا لوله.

اگر او دستور داد مرا به بازگشایی در راه است که می اندازد سلامت عمومی مردم از دولت من, من آن را انجام نمی,” کومو گفت: در مصاحبه با سی ان ان روز سه شنبه.

این مصاحبه یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار قدرت خود را به بلند مستند اقدامات و کومو با هم متحد شده و با پنج منطقه ای فرمانداران به اثبات حق خود را به بازگشایی در شرایط خود را. خیلی از اقتصاد ایالات متحده شده است در حالت نزدیک به کل خاموش برای سه هفته و تهمت نیز گفت: او قصد دارد برای شروع به معکوس این در پایان ماه زمانی که اجتماعی فاصله دستورالعمل های منقضی و یا “حتی جلوتر از برنامه” را به عنوان او اشاره کرد در روز دوشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها اصرار داشت که منظور بازگشایی است و خود به تنهایی به اعلام روز دوشنبه که “این تصمیم رئیس جمهور و بسیاری از دلایل خوبی.” بعد از آن شب او دوباره خم این قدرت در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که “کل” قدرت را به تصمیم می گیرید که چگونه و هنگامی که به راه اندازی مجدد اقتصاد است.

کومو مخالفت مقابله در روز سه شنبه است که او تا به حال قانون اساسی در کنار او. “آن را می گوید که دولت فدرال باید قدرت مطلق” او گفت:. “آن را می گوید که مخالف دقیق از آنچه رئیس جمهور گفت:. آن را می گوید که می خواهد یک پادشاه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ skewering کومو در توییتر برای ظاهرا در حال آمادگی برای coronavirus اپیدمی مسخره فرماندار دموکرات و همسالان خود’ تلاش برای “استقلال.”

آشکار است که “کومو شده است تماس روزانه و حتی ساعت به ساعت التماس برای همه چیز بیشتر است که باید اند دولت, مسئولیت,” مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان رقیب خود را به اتهام عدم به زیرساخت های بهداشت و درمان در محل برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

من آن را تمام انجام می شود برای او و هر کس دیگری و در حال حاضر او به نظر می رسد می خواهند استقلال! که اتفاق نمی افتد!

شش هفته پس از ثبت اولین مورد از Covid-19 نیویورک هنوز سخت ترین آمار دولت در این کشور با این بیماری همه گیر. حدود 200000 مورد از این ویروس مرگبار ثبت شده در ایالت نیویورک و بیش از 10000 نفر کشته شده اند. نیویورک حدود یک سوم از همه ما موارد و نزدیک به نیمی از تمام Covid-19 مرگ و میر در کشور است.

باید تهمت سفارش کومو به بازگشایی دولت خود را فرماندار می تواند چالش کشیدن نظم در دادگاه در زمینه قانون اساسی. تحت دهم متمم متحده ذخیره تمام قدرت به صراحت برگزار شده توسط دولت فدرال – به عنوان مثال در تصمیم گیری های خود ایمنی عمومی و بهداشت و درمان سیاست. 2012 تصمیم دیوان عالی کشور مثلا حکم داد که قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA یا Obamacare) نقض متحده’ حقوق به عنوان آن را همراهی ایالات متحده به پذیرش گسترش پوشش مدیکید.

همچنین در rt.com در اینجا می آید ‘Cascadia’? دموکرات فرمانداران تبانی به پایان Covid-19 مستندات جرقه صحبت از جدایی

مغلوب ساختن پیشی جستن او دستور سازمان مدیریت اضطراری فدرال را به خودداری از کمک های مالی از نیویورک اگر کومو شد و به دنبال از طریق در وعده خود را. زمانی که رئیس جمهور به تصویب یک فاجعه بزرگ اعلامیه در نیویورک در ماه گذشته او اعطا کومو دسترسی به $42 میلیارد قابلمه فدرال فاجعه پول نقد. تحت استافورد قانون که حاکم از جمله اظهارات رئیس جمهور “نباید … تاخیر یا مانع استقرار سریع استفاده و توزیع منابع مهم برای قربانیان اضطراری” هنگامی که اعلام شده است.

این عمل نیاز به فرمانداران تا ثابت کند که کشورهای خود را ناتوان از دست زدن به این فاجعه خود را. اگر تهمت می تواند ثابت کند که حاوی بحران است و نه فراتر از قابلیت های کومو دولت جریان فدرال نقدی به نیویورک خشک می تواند.

همچنین در rt.com فدرال رزرو در آخرین $2.3 tn نجات رها آن را بر ما ناخواسته بازار اوراق قرضه در حالی که خیابان اصلی همچنان به چشمان پر اشتیاق نگاه کردن

در نهایت مردم آمریکا خواهد بود که بزرگترین بازنده در طولانی مدت سیاسی کینه مسابقه بین تهمت و کومو-led بسته دموکراتیک فرمانداران. با بیش از 16 میلیون نرخ بیکاری ثبت شده در فقط سه هفته به ما چهره های عظیم اقتصادی و افسردگی و دوست دارد که بیشتر آنها هرگز دیده می شود.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im