‘که بمکد! ایمن ماندن همه!’ مبارزان واکنش نشان می دهند به عنوان نفرین UFC 249 است که در نهایت به نام خاموش

اخبار UFC 249 به تعویق افتادن آمد و به عنوان یک ضربه بزرگ به مبارزان مجموعه برای عمل به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مبارزان به امید بود و پس از آن کارت های آنها مشترک واکنش های خود را با طرفداران از طریق رسانه های اجتماعی به عنوان اخبار را شکست.

کامرونی سنگین وزن مدعی فرانسیس Ngannou بود که انتظار می رود به در Jairzinho Rozenstruik در برجسته اولیه جلسه شب توییتی حمایت خود را گفت: “مارس 18th ممکن است اتفاق می افتد اما همه چیز خوب است و من شخصا خوشحال و مغرور از خود گذشتگی و تعهد @ufc و @danawhite. با تشکر از شما برای تلاش سخت #StayStrong #UFC249”

سابق UFC او عنوان رقیب ری بورگ نیز مجموعه ای برای عمل در مارس 18 قبل از این رویداد بود که در نهایت کشیده. او توییتی گرافیک با تمدید پیام که در آن او به پرداخت ادای احترام به UFC رئیس جمهور دانا و UFC تیم تلاش خود را برای حفظ این رویداد زنده است.

“من آماده برای خطر برای حمایت از خانواده و به طرفداران گیر در خانه چیزی به تماشای” پیام خود را آغاز کرد.

“آنها می تواند به من اقامت در کالیفرنیا قرنطینه پس از مبارزه و من نمی مراقبت شده تا زمانی که خانواده من گرفته مراقبت از. من تا به حال به پرداخت یک چشم پزشک فوق العاده برای من یک معاینه چشم زیر میز برای این رویداد شد و در مورد به درایو سه ساعت خارج از شهر برای من medicals.

“همه ما باید در دهان برای تغذیه و من نمی توانم تشکر از دانا به اندازه کافی به خودم مورچه دیگر مبارزان در این کارت از این فرصت به گام تا و اجازه دهید من برای خانواده های ما ارائه.

“به همه turds که فکر نمی کنم من که قرار بود به وزن من فقط چند پوند از 135.”

سبک وزن جنگنده Belal محمد در زمان هدف در مردم در رسانه های اجتماعی که او را متهم به “جشن” این تصمیم گفت: “من روت 3 بار در روز هر جا که من می تواند dieted در حالی که سخت گیر در قرنطینه از دست حریف من گفت: بله به هر کس دیگری آنها می توانید پیدا کنید, قرار دادن بهداشت و درمان در خط دانستن وجود دارد شانس آن را نمی خواهد اتفاق می افتد چون من دوست دارم آنچه که من انجام من یک جنگنده. اگر خود را جشن ef u.”

سابق UFC میان champion Chris Weidman شد به طور معمول بیشتر در سطح رهبری, به سادگی, به tweeting, “من فقط پذیرش 3 من حریف در یک هفته… داره. ایمن ماندن همه!”

سام Alvey شد و با توجه به مبارزه در مبارزه باز شب و ابراز احساسات مشابه به همکاران دیگر او به عنوان تشکر UFC برای تلاش برای قرار دادن نشان می دهد ،

اما احتمالا سطح رهبری پاسخ از UFC فهرستی آمد از خروس وزن مدعی Aljamain استرلینگ که توییتی “غم برای مبارزان و طرفداران که امید خود را برای این. اما شاید بهتر است به این ویروس زمان بیشتری به رابطه جنسی بیش از.

“این احتمالا تلخ و شیرین برای بسیاری از کارگران و مبارزان برنامه ریزی برای قراضه. ما همه می خواهم به پول اما ما می خواهیم برای حفاظت از خانواده های ما بیش از حد.”

و اگر دانا سفید طرح به ادامه آماده سازی برای میزبانی رویدادهای خصوصی خود را “مبارزه در جزیره” نیز می افتد, تخت, لاس وگاس میان جولیان مارکز را پیشنهاد کرد او گام برای پر کردن جای خالی با برخی و نه کمتر-تولید حرفه ای عمل خود را.

“UFC249 من گرفته عاطفی rollercoaster! من نمی توانم این را sh*t” او هنوز توییتی.

“Imma شروع به میزبانی حیاط خلوت brawls در IG زندگی می کنند.”

همچنین در rt.com UFC 249 لغو تمام حوادث تحت توسعه به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به Covid-19 – دانا سفید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im