با تشکر از ناتو, اما آنچه در مورد موشک? آنکارا با طرح آمریکا برای استقرار سیستم های پاتریوت به ترکیه در میان ادلب بن بست

وزیر Mevlut Cavusoglu به نام در واشنگتن به نقل آن Patriot سیستم های ضد هوایی در خاک ترکیه اصرار دارد که این کشور نیاز به برخی از “حمایت” از متحدان ناتو در بحبوحه بحران در سوریه و یمن است.

Cavusoglu تشکر ناتو خود را برای واکنش سریع به این حمله نیروهای ترکیه در سوریه استان که در سمت چپ 33 سربازان مرده اما خواست بلوک برای نشان دادن حمایت بیشتر – که او پیشنهاد ممکن است از فردی متحدان.

“ما میهن پرستان بودند مستقر در غازی عینتاب قبل از. آنها می توانید آنها را دوباره. به خصوص پس از یک عضو ناتو و ترکیه نیاز به حمایت از متحدان آن” Cavusoglu گفت: در روز شنبه پس از دیدار با همتای ما مایک Pompeo در قطر.

همچنین در rt.com حتی ناتو تمایلی به لمس ترکیه ادلب ظروف سرباز یا مسافر با ده پا قطب

Patriot سیستم های ضد هوایی متعلق به آمریکا و هلند به حال واقع شده است مستقر در کشور, اما آنها برداشته شد در 2015. این درخواست آنکارا برای رفتن در تلاش برای خرید خود ضد دفاع هوایی از خارج از کشور در نهایت منجر به S-400 مقابله با روسیه است.

ترکیه تمایل به دریافت دست خود را بر روی موشک های پاتریوت شده است به طور گسترده ای گزارش ترکیه و رسانه های آمریکایی, اما همه در دسترس بیانیه های رسمی تا کنون ارسال سیگنال های مختلط.

پیش از آن در هفته ترکیه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان ابراز شک و تردید است که آنکارا قادر خواهد بود برای به دست آوردن هر پرستان از ما حاکی از این است که “آنها هیچ چیزی را در دست خود.” ترکیه را مجبور به تکیه بر روسیه ساخته شده S-400 سیستم های که در حال انتظار برای عملیاتی شدن در ماه آوریل او اضافه شده است. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا اردوغان صحبت شد در مورد خرید پرستان و یا گرفتن آنها مستقر تحت ناتو همکاری است.

همچنین در rt.com وجود دارد ‘هیچ پرستان’ ما می تواند به ترکیه اردوغان می گوید که آن S-400s دریافت prepped برای استقرار

Reinvigorated شایعات در مورد استقرار پاتریوت در ترکیه در بحبوحه افزایش درگیری ها در سوریه را در استان ادلب که در آن ترکیه و سوریه سربازان جنگ بودند این هفته در نتیجه ده ها تن از سربازان ترکیه کشته شدن در حملات گفته می شود هدف جهادگران. در حالی که آنکارا ادعا می کند آن را با هدف حمایت از “مردم سوریه” با حمایت از حمله به ارتش سوریه, دمشق اصرار دارد که ترکیه با عجله به حمایت های همه فن حریف “شورشی” و گروه های تروریستی شده اند که در آستانه شکست در یمن است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>