تایلندی زندانیان جرقه زندان, شورش, مجموعه زندان به آتش کشیده ‘بیش از ترس از ابتلا به Covid-19’ (عکس/فیلم)

یک گروه از زندانی در تایلند مجموعه آتش سوزی و تلاش برای فرار از زندان خود پیچیده و پس از ترس و وحشت در میان آنها در مورد کوروناویروس در گردش از طریق ترکیب با توجه به رسانه های محلی.

شورش آغاز شد و پس از حدود 100 زندانیان مستقر در یک مرکز در بوری رام گزارش شد spooked با احتمال ابتلا به بیماری تنفسی مسری. آنها شروع به تنظیم آتش سوزی و باعث هرج و مرج در این تاسیسات که در خانه های اطراف 20,000 زندانیان.

عکس نشان می دهد که سطل آشغال داخل زندان با میز و صندلی زدم و شکسته.

یک ویدیو ارسال شده به رسانه های اجتماعی را نشان می دهد plumes دود از پشت تسهیلات امنیتی دیوار به عنوان آتش نبرد شعله.

با توجه به گزارش رسانه های محلی متعدد زندانیان اقدام به فرار از مرکز. یک سخنگوی پلیس در بیانیه ای گفت که پنج تن از زندانیان موفق به فرار و که یکی در حال حاضر شده است دوباره.

در یکی دیگر از کلیپ های نیروهای امنیتی دیده می شود پس از رسیدن به صحنه به عنوان پلیس و نگهبانان زندان تلاش به دست آوردن مجدد کنترل پیچیده است.

تایلند وزارت بهداشت گفت: تایید Covid-19 مورد افزایش یافته است توسط 143 به 1,388 و این آخرین میر آورده بود سراسر کشور شمار کشته شدگان به هفت.به دولت تحمیل بخشی از مستند در روز پنج شنبه و اقدامات به طور خاص طراحی شده برای جلوگیری از شیوع بیماری در زندانها از جمله تعلیق بازديد از بستگان و قرار دادن زندانیان جدید در دو هفته قرنطینه.

نگه داشتن زندان جمعیت آرام ثابت کرده است که یک مشکل در سایر نقاط جهان است. در از پایتخت کلمبیا, Bogota, حداقل 23 زندانیان کشته و ده ها تن مجروح شدند پس از یک شورش بیش از تهدید coronavirus ،

همچنین در rt.com بوگوتا, زندان, شورش بیش از coronavirus برگ 23 کشته و 83 مجروح – کلمبیا وزارت دادگستری (ویدئوها)

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de