تگزاس انتقاد شدید ترمز در آن بازگشایی فرآیند به عنوان coronavirus موارد افزایش می یابد

فرماندار تگزاس گرگ ابوت اعلام کرده است که دولت این است که توقف آن روند بازگشایی بعد از بیمارستان ها سرازیر شدند با Covid-19 موارد و مقامات بهداشت مطرح ترس از کمبود تخت.

“آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم به عنوان یک دولت است که رفتن به عقب و تعطیل کردن کسب و کار” ابوت در بیانیه ای گفت. “این توقف موقت کمک خواهد کرد که ما دولت کررل گسترش تا زمانی که ما با خیال راحت می توانید وارد مرحله بعدی باز دولت ما برای کسب و کار است.”

توسعه می آید به عنوان تگزاس امور خارجه آمریکا با دومین جمعیت همچنان ادامه دارد به گزارش رکورد افزایش در coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان.

بیش از 5000 مورد جدید ثبت شد در سه روز متوالی و پی در پی بستری سوابق ضربه شد برای 13 روز متوالی. Coronavirus تست اعداد نشان می دهد که 10 درصد از اهالی تگزاس آزمایش مثبت برای این بیماری است.

همچنین در rt.com ما گزارش رکورد پرش در coronavirus موارد به عنوان متحده mull سخت تر محدودیت سرزنش هیچ چیز به جز بسته بندی تظاهرات

همچنین روز بعد از ما شکست رکورد خود را برای تعدادی از coronavirus موارد ثبت شده در یک روز با بیش از 38 ، 000 بیماران جدید را تایید کرد در 24 ساعت.

خواه فرماندار توضیح داد که کسب و کار است که اجازه داده شد برای باز تحت قبلی بازگشایی فاز می تواند همچنان به کار تحت دستورالعمل های تعیین شده توسط Texas Department of State خدمات بهداشتی و درمانی.

ساکنان همچنین خواسته شد به پوشیدن ماسک و رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل. “این مطلب که همه ما به دنبال این دستورالعمل امن تر از دولت ما خواهد بود و ما بیشتر می تواند باز کردن تگزاس برای کسب و کار” ابوت گفت.

با بیش از 121,000 مرگ و میر ثبت شده ایالات متحده Covid-19 تلفات تا کنون بالاترین در جهان است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de