اگر کنگره پاکسازی همه چیز مربوط به برده داری و کنفدراسیون به نام مبارزه با تعصب, حزب دموکرات باید در میان آنها می گوید قطعنامه پیشنهادی در تمام جدیت با تشکر. کابل (R-تگزاس).

Gohmert قطعنامه پیشنهاد شده در پنجشنبه خواهد حکم که “هر سازمان سیاسی و یا حزب که تا کنون برگزار می شود یک موقعیت است که پشتیبانی از برده داری و یا کنفدراسیون باید یا تغییر نام آن و یا محروم از مشارکت در مجلس نمایندگان.”

که حزب او اشاره شد دموکرات ها – و او ارائه لیست طولانی از منابع نشان می دهد که حزب پلت فرم پشتیبانی برده داری شروع در سال 1840 و مخالف حقوق مدنی آفریقایی-آمریکایی ها در 1960s.

“از آنجا که مردم هستند و ما خواستار رهایی از اشخاص نمادها و یادآور منفور جنبه های گذشته ما و سپس زمان آن رسیده است برای دموکرات ها به اذعان حزب خود را نفرت انگیز و متعصب گذشته و در نظر گرفتن تغییر نام حزب به چیزی نیست که خیلی پرهیاهو و هجومی به برده داری, Jim Crow تبعیض و Ku Klux Klan,” Gohmert در بیانیه ای گفت.

همچنین در rt.com دموکرات خم شدن زانو به فشار پلیس-لایحه اصلاحات اما جورج فلوید مرگ ممکن است به اندازه کافی برای متقاعد کردن جمهوری خواهان

فوری ماشه برای حل – cosponsored توسط همکار خواهان اندی Biggs (آریزونا), Jody Hice (گرجستان) رندی وبر (تگزاس) و اندی هریس (مریلند) – چهارشنبه بود رای به حذف رکود و یا مجسمه از چهار نفر از اعضای سابق کنگره که تا به حال یا مبارزه در مؤتلفه ارتش و یا در خدمت دولت است که در تلاش برای جدایی از ایالات متحده بین سال 1861 و 1865.

Gohmert استدلال کرد که گسترش این ممنوعیت به نام حزب دموکراتیک لازم است “برای جلوگیری از تخریب از واقعیت های تاریخی و آشکار نفاق برای نسل های آینده.”

دموکرات ها باید از مد افتاده خود را به عنوان حزب بیدار ضد نژادپرستی در ماه های اخیر با رهبری حزب زانو در کف کنگره در حالی که با پوشیدن روسری در رنگ های غنا سنتی kente پارچه و خواستار حذف مؤتلفه نام از پایگاه های نظامی آمریکا در سراسر جنوب.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی