جولای 3, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

Terry Crews ناودان برای موعظه وحدت برای همه نژادها و گفت: پل نباید تبدیل به “سیاه زندگی بهتر’

بازیگر Terry Crews مواجه شده است و خشم برای شفاعت با سیاه و سفید زندگی می کند توجه به جنبش “نه به جلوه های ویژه گرافیکی را به سیاه و سفید زندگی بهتر است.” توییتر به سرعت در این پست به معنای واقعی کلمه اصرار دارم “را برای هر نژاد و عقیده و ایدئولوژی” مشکل ساز است.

ستاره ‘Brooklyn Nine-Nine توییتی در روز سه شنبه که به نظر او هر “فرزند خدا” خود را “برادر و خواهر” بدون در نظر گرفتن نژاد و مذهب و یا ایدئولوژی. “ما باید اطمینان حاصل شود #blacklivesmatter نمی توان به #blacklivesbetter,” آفریقایی-آمریکایی ستاره اضافه شده است.

خدمه’ تماس برای BLM فعالان به وزن افراد سیاه و سفید تندرستی بیش از هر کس دیگری جمع آوری شده بسیار مخلوط پاسخ در رسانه های اجتماعی.

آن را قطعا نمی نشینند و با بیدار و نرم افزار-تجمع اعتراضی تیپ دیدم که آن را به عنوان یک احمق رد موجود نژادی “شکاف در درآمد آموزش و پرورش و فن آوری است.” خدمه بود و حتی chided برای “زندگی در یک دنیای خیالی که در آن هیچ کس می بیند رنگ.”

برخی حتی در زمان نمایش که خدمه در حال حاضر ‘فرهنگی سفید” برای ارسال صدای جیر جیر.

دیگران, در ضمن, استقبال هنرپیشه در واقع “بیان آنچه باید حس مشترک.”

معلوم نیست چه به طور خاص باعث خدمه’ جیر و اینکه آیا او با اشاره به هر گونه اقدامات خاص توسط پل جنبش است. گسترده ضد نژادپرستی تظاهرات منجر به بسیاری از بناهای تاریخی در حال تخریب و یا به طور غیر قانونی پاره کردن و همچنین تقویت تماس پال خواستار قطع بودجه دولت و منجر به موجی از مفسران بودن deplatformed نه به لحاظ سیاسی درست است.

پل جیر است اولین بار خدمه را برانگیخته furore آنلاین. سال گذشته این بازیگر شد متهم همجنسگرا ستیزی پس از به tweeting که کودکان بدون “مادری و پدری عشق” شد “به شدت دچار سوء تغذیه هستند.”

همچنین در rt.com تنها پدر و مادر بچه ها نیست ‘دچار سوء تغذیه’ اما اگر ما نمی نیاز به هر دو پدر و مادر, چرا باید خانواده ،

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول