رسانه های دولتی سوریه می گویند “تروریست ها” را راه اندازی عمده ای توهین آمیز در استان ادلب. برخی گزارش ها نشان می دهد “نرم افزار-ترکی” شبه نظامیان نیز بخشی به عنوان تنش بین آنکارا و دمشق ميرود.

با استناد به آن خبرنگار در زمین سانا نیوز گفت: نیروهای پلیس نیروهای دفع حملات شبه نظامیان به سمت روستای Al-Nayrab جنوب شرقی ادلب. جامعه آزاد شد توسط دمشق در اوایل این ماه زمانی که ارتش سوریه سود ساخته شده در مناطق کنترل شده توسط نرم افزار-ترکی گروه.

ضد نیروهای دولتی نیز با فشار دادن به سمت شهر سراقب مهم اتصال جاده که او نیز ضبط شده توسط ارتش سوریه در اوایل ماه فوریه Anadolu گزارش شده است. با توجه به خروجی درگیری شدید ادامه داد: پس از این نظامیان وارد Al-Nayrab از بین بردن سوریه تانک و یک APC به عنوان به خوبی به عنوان گرفتن یک مخزن دیگر.

همچنین در rt.com روسی جنگنده های دفع حمله ارتش سوریه در ادلب به داعش حمله کمک ترکیه توپخانه — مسکو

شبه نظامیان شده اند به شدت حمایت ارتش ترکیه توپخانه وزارت دفاع روسیه گفت. برای جلوگیری از بیشتر نقض دفاع سوریه خطوط مسکو حملات هوایی علیه “تروریست ها است.” قبلا گزارش و فیلم در رسانه های اجتماعی نیز نشان می دهد که شبه نظامیان در ادلب بودند کمک نظامی سخت افزار عرضه شده توسط آنکارا.

دومی به تازگی فرستاده واحدهای ارتش در سراسر مرز تقویت آن پایگاه در استان ادلب است که در مجاورت شهر حلب منطقه است. مقامات ترکیه آشکارا تهدید به شروع عملیات نظامی در پشتیبانی از پروکسی اگر ارتش سوریه در ادامه پیشروی به سوی ادلب آخرین باقی مانده عمده بزرگ stronghold کنترل ضد دمشق شدند.

همچنین در rt.com ارتش ترکیه از عملیات در ادلب تنها ‘با موضوع’ اردوغان هشدار دمشق

تجدید تنش در اطراف ادلب باعث شکاف بین ترکیه و سوریه را متحد روسیه که به شدت هشدار داد آنکارا در برابر حمله به سوریه. دو کشور راه اندازی یک “د-تشدید منطقه’ در اطراف ادلب و پس از آن ترکیه شده است متهم دمشق از نقض آتش بس و گلوله باران نیروهای ترکیه. روسیه در عین حال اصرار داشت که نیروهای دولتی تنها به انجام حملات علیه تروریست ها در حالی که آنکارا به حال شکست خورده در وعده خود را به روشن ‘د تشدید منطقه’ از گروه های جهادی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im