تروریست ها در ایران و…ویکی لیکس? ما counter-intel آژانس قرار می دهد ‘افشای عمومی گروه در همان لیست به عنوان تهدید القاعده & داعش

ملی آمریکا ضد جاسوسی و امنیتی مرکز هشدار داده است در آخرین گزارش خود را “افشای عمومی سازمان” و هکرها در حال وخیم جاسوسی تهدیدات در سطح دولت اسلامی تروریست های القاعده و ایران.

با انگیزه ایدئولوژیک اشخاص مانند هکتیویست هایی, leaktivists و افشای عمومی سازمان” مطرح “قابل توجه تهدید” به ما در همان سطح به عنوان غیر دولتی سازمان های تروریستی مانند “دولت اسلامی” (که قبلا داعش/داعش) و القاعده با توجه به دفتر مدیر اطلاعات ملی دوسالانه ملی ضد استراتژی گزارش روز دوشنبه منتشر شد.

همچنین در rt.com 6 از ویکی لیکس بزرگترین سند تا کنون با افسردگی

این گزارش با دقت اجتناب از ذکر ویکی لیکس با نام اما با اشاره به اشاره به “غیر مجاز آشکار از ما سایبر ابزار” — یعنی طاق 7 نشت نشان داد که سازمان سیا قادر به پنهان کردن خود را cyber-رسوخ به عنوان “خارجی هک” — نشان می دهد پلت فرم راه اندازی شده توسط هکر-تبدیل-ناشر جولیان آسانژ (در حال حاضر زندانی در انگلستان) بدست عمیق در زیر جامعه اطلاعاتی پوست.

این NCSC نیست غفلت مورد علاقه bogeymen از لحظه ای روسیه و چین اعلام کرد در این گزارش که هر دو کشور با استفاده از “همه ابزارهای قدرت ملی به هدف قرار دادن ایالات متحده.” کوبا و ایران و کره شمالی ظاهرا یدکی برخی از کسانی که سازهای خود را با هدف قرار دادن به عنوان آنها صرفا تلقی “قابل توجه تهدید” در همان سطح به عنوان تروریست هکتیویست هایی و “فراملی و سازمان های جنایی.” این سازمان همچنین هشدار می دهد که “اتباع خارجی با هیچ رسمی روابط خارجی سرویس های اطلاعاتی” ممکن است “سرقت اطلاعات حساس و مالکیت معنوی” گرچه چرا که این یک اولویت ملی سازمان اطلاعات و نه تحت تاثیر سازمان توضیح داده نشده است.

همچنین در rt.com سرزنش پکن: آمریکا به اتهام 4 چینی پرسنل نظامی بیش عظیم Equifax هک

سرزنش “تکنولوژی همیشه در حال تغییر چشم انداز” برای ایجاد دشمنان قادر به “فرسایش ایالات متحده آمریکا, اقتصادی, نظامی و مزیت فن آوری در سراسر جهان” این گزارش نشان می دهد “در حال ظهور فن آوری” مانند AI, رمزگذاری و اینترنت از همه چیز به نفع ما دشمنان بیشتر از ما. که البته مگر اینکه بخش خصوصی و “آگاهانه عمومی” پیوستن به دست با منطقه ای محلی و دولت فدرال به عنوان یک عمل یکپارچه intel-جمع آوری و ماشین آلات.

در حالی که این گزارش است که چند سال در اواخر 2002 قانون مقرر به NCSC تولید یک گزارش حداقل یک بار در هر سه سال و یکی از آخرین منتشر شده در سال 2015 — آژانس اولویت ها تغییر نکرده در هر انقلابی حس و نه هیچ اشاره ای ساخته شده از دلایل تاخیر. “زیرساخت های حیاتی” و “کلید زنجیره تامین” در حال محافظت می شود در همه هزینه ها در حالی که “نهادهای دموکراتیک و فرآیندهای” به دفاع در برابر “نفوذ خارجی” به منظور “حفظ فرهنگ ما باز بودن.”

اما بخش “دفاع از دموکراسی آمریکایی در برابر نفوذ خارجی” توصیه ما “تعمیق موجود و توسعه جدید خارجی, مشارکت,” ظاهرا اعتماد به نفس است که متحدان که گرفتار شده ام دخالت گسترده در کشورهای دیگر’ انتخابات نمی خواهد به نوبه خود مهارت های خود را در برابر عمو سام. شاید از همه مهمتر یک سازمان جاسوسی تماس برای “حفظ فرهنگ ما باز بودن” در حالی که افشاگری “افشای عمومی سازمان ها” به عنوان یک تهدید برای زندگی به سبک آمریکایی در تاریخ همتراز با داعش شواهد واشنگتن نمی نیاز به کمک خارجی کاشت بی اعتمادی در آن نهاد.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی