تروریستی استحکامات در ادلب را ‘ادغام با ترکیه پایگاه – وزارت دفاع روسیه

ترکیه اجازه داده است خود را مشاهده پست های ایجاد شده در زیر یک 2018 مقابله با مسکو عملا ادغام با پایگاه تروریستی در ادلب, روسیه, وزارت دفاع گفت: در میان یک حمله در برابر پیشروی نیروهای سوریه.

“غنی مناطق از تروریست ها در هم ادغام شده و با مشاهده پست های مستقر در زیر 2018 سوچی توافق” روسیه سخنگوی وزارت دفاع سرگرد ژنرال ایگور Konashenko گفت: در روز چهارشنبه هستند.

حملات و انبوه آتش توپخانه همسایه در شهرک های غیر نظامی و هوایی در Khmeimim از پراکنده برای روزانه.

همچنین در rt.com سربازان ترکیه با ‘گروه تروریستی’ زمانی که آنها ضربه توسط ارتش سوریه – روسیه, وزارت دفاع

اروپا و ایالات متحده همواره نادیده گرفته شده ترکیه را به عدم رعایت 2018 مقابله سخنگوی در ادامه بیان کرد که نه “علاقه مند واقعی وضعیت انسانی در داخل و اطراف ادلب.”

همه از روسیه درخواست رسمی به سازمان ملل متحد و کشورهای غربی – که تحویل کمک های بشردوستانه در سراسر مرز ترکیه و همه از آن رفت و نه به پناهندگان اما به تروریست ها – بدون جواب باقی مانده. همه ما شنیده بودند مراثی در مورد نیاز به حفظ سوچی توافق نامه در تمام هزینه.’

با وجود حملات مکرر به غیرنظامیان و پاک کردن لینک های شناخته شده گروه های تروریستی رسانه های غربی تبدیل شده اند ادلب مسلح جناح به اصطلاح ‘میانه رو’ سخنگوی رفت.

“جایی که در این میان ظاهرا ‘مخالفان داعش در ترکیه-کنترل منطقه بود [حضرت محمد] al-Julani – رهبر جبهه النصره یک گروه تروریستی به رسمیت شناخته شده توسط سازمان ملل متحد هم با او نزدیک به بیست هزار جنایتکاران?” او پرسید.

در یک کلیک انگشت همه ادلب را از تروریست ها شد ظاهرا ” نمایندگان معتدل اپوزیسیون در رسانه های غربی. آن است که روشن نیست که چگونه داعش رئیس البغدادی اخیرا ‘مشخص و کشته و با توجه به ایالات متحده آمریکا, در میان همه این تعدیل می شود.’

همچنین در rt.com ناتوان در ادلب: ما چاله ترکیه و روسیه در برابر یکدیگر با مهمات ارائه دهد اما همچنان بی ربط در سوریه

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im