‘تروریسم’ نیویورک تایمز متهم به “doxxing برای کلیک’ محبوب ناشناس تخته سنگ ستاره مستندات بلاگر

نویسنده در پشت wildly محبوب وبلاگ تخته سنگ ستاره Codex (SSC) تصمیم گرفته است برای رفتن تاریک پس از نیویورک تایمز روزنامه نگار گفتند که doxx آنها در آینده مقاله با وجود این ادعا آن خواهد بود “عمدتا مثبت قطعه است.”

این وبلاگ بنا به گزارش به قلم یک تمرین روانپزشک تحت نام اسکات الکساندر را پوشش می دهد موضوعاتی مانند شناخت انسان سیاست و پزشکی و به شهرت شات در ماه های اخیر بیش از آن پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

اسکات الکساندر ادعای آنها صحبت کرد و به نیویورک تایمز tech خبرنگار که ظاهرا کشف این وبلاگ نویسنده نام واقعی و گفت: آنها آن را نشان می دهد در آینده مقاله با وجود الکساندر تمایل خود را برای حفظ گمنامی به صورت حرفه ای و دلایل شخصی.

“برخی از مردم می خواهند مرا بکشند و یا خراب کردن زندگی من و من ترجیح می دهم به آن را بیش از حد آسان” الکساندر می گوید: تنها راه باقی مانده پست وبلاگ در تخته سنگ ستاره Codex اضافه کرد که بیماران خود را “اجرا حیطه از چپ آنارشیست ها به راست تفنگ آجیل.”

همچنین در rt.com قتل بد, نارنجی, مرد بدتر ؟ NYT ‘واقع چکرز’ بهانه ای شایع قتل شرمسار مغلوب ساختن پیشی جستن

الکساندر می گوید که آنها دریافت کرده اند, مختلف, مرگ, تهدید, که یک فرد حتی قرار دادن یک فضل در Reddit به دنبال اطلاعات برای پیگیری تخته سنگ ستاره مستندات و آنها ادعا می کنند که ناراضی خوانندگان وبلاگ به نام محل کار خود را در تلاش برای رسیدن به آنها از کار اخراج شدند.

با وجود این لیست از دلایل که چرا آنها ترجیح می دهند به ناشناس باقی می ماند و همچنین ادعا می کند که یکی دیگر از SSC همکاران بود SWATted این که هنوز ناشناخته نیویورک تایمز روزنامه نگار اخراج الکساندر ترس از بودن doxxed گفت: “من باید دشمنان را بیش از حد.”

“شاید اگر او کمتر سبک مورد از بین بردن زندگی مردم او را کمتر” الکساندر می نویسد:, و اضافه کرد که آنها در زمان پایین وبلاگ به منظور تولید “برخی از بحث NYT استراتژی از doxxing تصادفی برای وبلاگ نویسان کلیک.”

“اگر کسی می خواهد به نوشتن یک ضربه قطعه مورد من هر چه که زندگی” الکساندر می نویسد گفت: آنها در حال حاضر به مجازات برای جنایات خود را اما نه خود فضیلت است.

اگر کسی فکر می کند من خیلی فاحش است که من سزاوار نیست این ماسک از گمنامی پس از آن من حدس می زنم آنها را به نام من همان راه آنها نام جنایتکاران و تروریست ها است.

آنلاین commentariat از منتقدان خردگرایان و صاحب نظران سیاسی همه تقبیح نیویورک زمان آشکار تمایل به doxx وبلاگ نویسان که در خلاف جهت جریان اصلی روایت است. محافظه کار فیلمساز مایک oliver campbell تشبیه روزنامه’ اقدامات به عنوان شبیه به “تروریسم”.

در این پست وبلاگ الکساندر ادعا می کند آنها را از ادامه نوشتن در جاهای دیگر تحت متفاوت اما واضح مستعار و ممکن است در نظر republishing SSC اگر نیویورک تایمز “به وعده تجدید نظر در استراتژی خود را از doxxing تصادفی برای وبلاگ نویسان کلیک.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de