مظنونین به عملیات تروریستی می تواند به صورت نامحدود محدودیت هایی در قانون جدید

دستور دادگاه محدود کردن حرکات مشکوک تروریست ها می تواند به طور نامحدود تمدید تحت قانون جدید پرده برداری توسط دولت است.

این لایحه پایین تر از استاندارد اثبات برای تحمیل دستور شناخته شده به عنوان TPims و حذف زمان دو سال حد که به آنها اعمال می شود.

مظنون نیز باید برای ثبت نام همه دستگاه های الکترونیکی در خانه خود را به آدرس.

اما وزیران باید به چالش کشیده شده است برای توجیه نیاز به تغییرات.

این اصلاحات پیشنهاد شده در مقابله با تروریسم و صدور حکم لایحه که هدف آن اطمینان از جدی ترین مجرم صرف دیگر در زندان است.

وزرای قول داده بود اقدام شدیدتر دو زیر حملات تروریستی در لندن در Fishmongers’ سالن و در Streatham سال گذشته.

مقدمه ای از این قانون در ابتدا به دلیل در ماه مارس به تعویق افتاد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

TPims (تروریسم پیشگیری و بررسی اقدامات) می توانید محدود کردن مظنونین به عملیات تروریستی’ توانایی به سفر خارج از کشور و یا آنها را زنده تحت مقررات منع رفت و آمد اجرا و یا الکترونیکی tagging. تنها پنج در حال حاضر در اثر.

معرفی شده در سال 2011 آنها اجازه می دهد تا سرویس های امنیتی برای نظارت بر مردم و اعتقاد آنها به مشارکت در تروریسم است اما نمی توان محاکمه و یا تبعید شدند.

تحت لایحه جدید, خانه وزیر را در “دلایل منطقی” کسی که درگیر در فعالیت های تروریستی برای تحمیل یک, به جای در تعادل احتمالات به عنوان در حال حاضر.

متهمان را مجبور به ثبت نام در تمام دستگاه های الکترونیکی را در خانه خود را نه فقط خود به خود می تواند موضوع را به دروغ تشخیص و تست مواد مخدر.

TPims نیز می تواند تمدید فراتر از زمان دو سال محدودیت و بدون نیاز به مدارک و شواهد جدید موضوع را بررسی کند.

اعلام TPims به تقویت شده است تعجب عنصر در یک بسته از صدور حکم تغییرات شده است که به شدت ازمایش کرده.

TPims معرفی شدند که محافظه کاران بودند که در ائتلاف با حزب لیبرال دموکرات به عنوان یک فندک لمسی فرم از کنترل سفارشات که تا به حال خود را جایگزین حتی محدود تر اندازه گیری بازداشت بدون محاکمه خارجی مظنونین به عملیات تروریستی.

بر خلاف پیشینیان خود TPims شده اند استفاده نکنید و با کمی اختلاف.

اما دو حمله در لندن در Fishmongers سالن و Streatham انجام شده توسط مردان بودند که تحت نظارت پس از خدمت ترور جرائم به وضوح تمرکز ذهن در کلمبوس چه بیشتر مراحل مورد نیاز هستند.

تقویت TPims به طوری که آنها شبیه کنترل سفارشات یک تغییر ساده که یک دولت محافظه کار با سنگین اکثریت را بدون مشکل هل دادن از طریق.

اما معلوم نیست که آیا آن را یک تفاوت مهم است.

و همچنین به عنوان تغییرات به TPims قانون خواهد اطمینان مردم محکوم به جرائم جدی مانند آماده سازی اعمال تروریسم و یا کارگردانی یک سازمان تروریستی صرف حداقل 14 سال در زندان است.

در حال حاضر وجود ندارد حداقل مدت برای چنین جرائم.

دبیر خانه Priti پاتل گفت: حملات تروریستی در سال گذشته بود و نشان داد “معایب جدی” در راه دولت دستگیره ترور مجرم.

“ما وعده داده شده عمل می کنند و امروز ما در حال ارائه آن وعده,” او گفت:.

“کسانی که بی معنی به دنبال آسیب و از بین بردن زندگی نیاز به می دانم که ما انجام خواهد داد هر چه طول می کشد تا آنها را متوقف کند.”

‘رول سال’

جاناتان هال کنترل کیفیت مستقل مؤلف از ترور قوانین گفت: آخرین تغییرات خواهد “رول سال” به محدود تر منظور کنترل رژیم معرفی شده در زیر کار در سال 2005.

او به بی بی سی گفت: “آنها را ترک کنید افراد با کمتر حفاظت از آنها در حال حاضر – و اولین سوال این است که چه عملیاتی مورد برای ساخت این تغییرات ؟ چه چیزی اشتباه است با رژیم کنونی?”

“با توجه به ماهیت این تغییرات وجود دارد قانع کننده بار برای توضیح دهد که چرا پادمان است که ساخته شده است تا در طول سال در حال حاضر باید از دست داد.”

سایه عدالت, منشی, David Lammy گفت: کار خواهد “جزئیات” در تغییرات پیشنهادی در این لایحه اضافه کرد که صدور حکم قوانین نیاز به به روز رسانی.

او گفت که می خواهد “کار سازنده” با وزیران در “اقداماتی که به منظور کاهش احتمال از کسانی که مرتکب جرائم تروریستی از دوباره متخلف”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net